Motýlci z jedlého papíru 12ks - Gunthart

124 Kč Měrná cena: 10,33 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
124 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
118 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Motýlci z jedlého papíru 12ks - Gunthart

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Motýlci z jedlého papíru 12ks - Gunthart ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Motýlci z jedlého papíru 12ks - Gunthart, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Barevní motýlci z jedlého papíru dodají dortům a dezertům jemný a elegantní vzhled.
Kategorie: Tipy pro vánoční pečení cukroví
EAN: 4064285111581
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

c087b2d86dee3260eec827c3f54446f1
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594021411133
Cukrové sněhové vločky bílé, stříbrné a modré 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844800752
f1a2f32842c6f5b3169b801852167725
118 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8434581038435
16b52e693c320c889e382b6066f81694
234 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6941301070146
6bb5891b0fe20cb537ee0cc2a4d214d3
💰 AKCE
155 Kč
(–15 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
APO-719
47e1052ed6ece6e0c5694ec1e2f7efa8
202 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594021417944
76af56dd5e5ffacbf2dd0a53b54c5b55
100 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594021411003
d780b04077a687b444bdc8ad63f1dc2c
304 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000003477
61148f3e042f2b2e57af1419fbb4f7ac
149 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594021416169
f8eba3d5a628d1167789f567942af61a
55 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607910019
Jedlé květy - modré a bílé 8ks
81 Kč
Měrná cena: 10,13 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599765948
ab88474cd15918485004de345b178738
💰 AKCE
32 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4002809022517