Oboustranný jedlý fix pro psaní na dort, Rainbow Dust - ŠEDÝ

94 Kč Měrná cena:
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
94 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
89 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Oboustranný jedlý fix pro psaní na dort, Rainbow Dust - ŠEDÝ
Jedlý fix šedý
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodate své dorty k dokonalosti díky precizním detailům

Proměňte pečení v umění: S tímto oboustranným jedlým fixem od Rainbow Dust zvládnete zdobení jako profesionál přímo z pohodlí domova a váš narozeninový dort tak získá naprosto unikátní vzhled.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Maximální variabilita při zdobení: Díky dvěma hrotům o velikosti 0,5 mm a 2,5 mm snadno vytvoříte jemné linky i vyplníte plochy, což oceníte při práci, kterou nabízí náš eshop Sladké potřeby.

Snadná manipulace jako s tužkou: Fixy umožňují precizní kreslení detailů, jako jsou oči či žilky na květech, a jsou nepostradatelné pro každého, kdo miluje dorty a pečení s důrazem na detail.

Vše pro kreativní cukráře: Tento nástroj skvěle doplňuje základní cukrářské potřeby, které využijete pro každý sladký projekt.

Parametry a složení

Značka: Rainbow dust | EAN: 5060475074451

Složení: Voda, Glycerin, Glykol, E102, E122, E133. (E102, E122 může zhoršit aktivitu nebo bdělost u dětí.)

Skladování: Trvanlivost cca 1 rok.

Kategorie: Fixy a psací gely
EAN: 5060475074451
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

00564a8ee77dc79474cce1ff6484af85
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092900815
e27842912a97f6911f0a002075608b2d
130 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692174
5b77b4133818d19ecae66cf14ec94510
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092900723
Oboustranný jedlý fix pro psaní na dort, SADA 5ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
439 Kč
Měrná cena: 87,80 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060369625264
Jedlý fix oboustranný MODECOR - černý
101 Kč
Měrná cena: 101 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8019447220935
Hnědý jedlý fix
Z NĚMECKA 🇩🇪
153 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060475074178
Modrá cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322464
DZ4W000101
MOI-LES230
fa28f98d8b35d170a35e0fa433a9e537
289 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622010157
Červená cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322440
Jedlý potravinářský fix – modrý 2g
111 Kč
Měrná cena: 111 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931899086
Jedlý fix oboustranný, Citrus Lemon
111 Kč
Měrná cena: 111 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
702811591363