Oboustranný jedlý fix pro psaní na dort, Rainbow Dust - RŮŽOVÁ

153 Kč Měrná cena:
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
153 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
145 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Oboustranný jedlý fix pro psaní na dort, Rainbow Dust - RŮŽOVÁ
Růžový jedlý fix
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vylaďte své dorty k dokonalosti s jedlým fixem Rainbow Dust

Proměňte své pečení v umělecké dílo: S tímto oboustranným fixem snadno vytvoříte jemné detaily i výrazné nápisy, které ozdobí každý narozeninový dort.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Maximální přesnost: Díky dvěma hrotům o síle 0,5 mm a 2,5 mm zvládnete hravě jemné linky i vybarvování ploch, což oceníte při práci, kterou nabízí náš eshop Sladké potřeby.

Všestranné využití: Ideální pro kreslení očí, řas či detailů na květech, díky čemuž budou vaše dorty vypadat jako od mistra cukráře.

Profesionální výsledek: Tento fix je nepostradatelnou pomůckou pro každého, kdo hledá cukrářské potřeby pro precizní zdobení a chce mít vše na dort vždy po ruce.

Parametry a složení

Značka: Rainbow dust | EAN: 5060475074239

Složení: Voda, Glycerin, Glykol, E102*, E122*, E133. (*může zhoršit aktivitu nebo bdělost u dětí.)

Skladování: Trvanlivost cca 1 rok.

Kategorie: Fixy a psací gely
EAN: 5060475074239
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ec4f8a8850bac39c942dfdb0fc12bb43
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092900709
1bce24f3b3e4e381c125699c5d9dcc42
116 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
634158982408
4f1697cbee074190ad5bc48b2ab2498c
316 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051085378197
00564a8ee77dc79474cce1ff6484af85
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092900815
Modrá cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322464
Zdobicí tuba na psaní, gel žlutý psací 20 g
62 Kč
Měrná cena: 62 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622077754
Oboustranný jedlý fix pro psaní na dort, SADA 5ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
439 Kč
Měrná cena: 87,80 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060369625264
11225 CM112251
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712312250
11231 CM112311
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712312311
Hnědý jedlý fix
Z NĚMECKA 🇩🇪
153 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060475074178
Jedlý potravinářský fix – modrý 2g
111 Kč
Měrná cena: 111 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931899086
Červená cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322440