OPAVIA Miňonky oříškové 35 x 50 g

970 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
970 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
922 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
OPAVIA Miňonky oříškové 35 x 50 g

Detailní popis produktu

OPAVIA Miňonky oříškové 35 x 50 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . OPAVIA Miňonky oříškové 35 x 50 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Oplatky s lískooříškovou náplní (45 %) v mléčně-kakaové polevě (34 %).

Složení produktu OPAVIA Miňonky oříškové 35 x 50 g:


#ShowMore#

cukr, rostlinné tuky (palmový, bambucký, palmojádrový v různém poměru), PŠENIČNÁ mouka 23 %, sušená syrovátka (z MLÉKA), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, sušené odstředěné MLÉKO, LÍSKOVÉ OŘECHY 2,5 %, PŠENIČNÉ klíčky, PŠENIČNÝ škrob, řepkový olej, emulgátory (SÓJOVÉ lecitiny, E492), jedlá sůl, kypřicí látky (E500, E503), aromata.

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, Skořápkové plody a výrobky z nich, Sójové boby a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - OPAVIA Miňonky oříškové 35 x 50 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 527kcal, Bílkoviny 6,7g, Tuky 29g, Mastné kyseliny nasycené 18g, Sacharidy 57g, Cukry 40g, Vláknina 2,7g, Sůl 0,27g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 50g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Uchovejte v suchu. Chraňte před teplem.
Kategorie: Oplatky, sušenky a sladké keksi
EAN: 8593894809764
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 40
Kód výrobce: 646.8
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

55e95fcea69f156b31d5c21f9366663e
166 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277125820
Pistáciová pasta 100% Nébar 180g
366 Kč
Měrná cena: 203,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774156
98f1939f28258ada61ed4595b51a8a75
33 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2017000018704
Cukrové zdobení - jarní - Velikonoční směs 100g /16672
Z NĚMECKA 🇩🇪
46 Kč
Měrná cena: 460 Kč / 1000 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712366727
Kandované třešně černé 100g
75 Kč
Měrná cena: 75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017719
fdd0dd75745e4054a0fe2e26712b8131
84 Kč
Měrná cena: 7 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4064285106495
100g Kandované pomerančové kostky
54 Kč
Měrná cena: 54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000015500
847f6e11d011b3d78bbdb76ea1ee1bb5
110 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622065935
Královská glazura cukrová poleva 1kg
220 Kč
Měrná cena: 22 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440958
Vykrajovátko Zajíc s nůší 15 cm
31 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4226