OPAVIA Zlaté oplatky čokoládové 14 x 146 g

601 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
601 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
571 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
OPAVIA Zlaté oplatky čokoládové 14 x 146 g

Detailní popis produktu

OPAVIA Zlaté oplatky čokoládové 14 x 146 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . OPAVIA Zlaté oplatky čokoládové 14 x 146 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Oplatky s čokoládovou náplní (71 %).

Složení produktu OPAVIA Zlaté oplatky čokoládové 14 x 146 g:


#ShowMore#

PŠENIČNÁ mouka 32 %, cukr, rostlinné tuky (palmový, palmojádrový), plně ztužený rostlinný tuk (palmojádrový), laktóza (z MLÉKA), sušená syrovátka (z MLÉKA), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, čokoláda v prášku 3,5 % (5 % v náplni; cukr, kakaový prášek), řepkový olej, emulgátor (SÓJOVÉ lecitiny), kypřicí látky (E 500, E 503), jedlá sůl, aroma.MŮŽE OBSAHOVAT VEJCE, OŘECHY.

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - OPAVIA Zlaté oplatky čokoládové 14 x 146 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 512kcal, Bílkoviny 5,6g, Tuky 26g, Mastné kyseliny nasycené 16g, Sacharidy 62g, Cukry 39g, Vláknina 3,1g, Sůl 0,29g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 146g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Uchovejte v suchu. Chraňte před teplem.
Kategorie: Oplatky, sušenky a sladké keksi
EAN: 8593894911061
Právě v akci: Ano - akce běží
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 95
Kód výrobce: 359.07
V akci do: 16.06.2026
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Kandované pomerančové kostky 6mm 100g
35 Kč
Měrná cena: 35 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017757
Mango křupky 20g
Z NĚMECKA 🇩🇪
60 Kč
Měrná cena: 300 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712308598
b60bdded766c9d8ce7b8104dee2626d6
373 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8592381170035
5ab4223c8a6a7785cd953248e922d97f
82 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8592381093822
Sladké zdobení - křupavé TŘEŠNĚ 20g
Z NĚMECKA 🇩🇪
61 Kč
Měrná cena: 305 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712304712
Kandované kostky směs ovoce 6mm 100g
33 Kč
Měrná cena: 33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017740
986ce2ced51a8d9ee8fc860d18e6511b
192 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030141597
55e95fcea69f156b31d5c21f9366663e
166 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277125820
Čokoládové včeličky - vosy 30 ks /20733
Z NĚMECKA 🇩🇪
264 Kč
Měrná cena: 8,80 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4039356051547
Vykrajovátko Zajíc s nůší 15 cm
31 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4226