OPAVIA Zlaté oplatky lískooříškové 14 x 146 g

601 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
601 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
571 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
OPAVIA Zlaté oplatky lískooříškové 14 x 146 g

Detailní popis produktu

OPAVIA Zlaté oplatky lískooříškové 14 x 146 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . OPAVIA Zlaté oplatky lískooříškové 14 x 146 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Oplatky s lískooříškovou náplní (71 %).

Složení produktu OPAVIA Zlaté oplatky lískooříškové 14 x 146 g:


PŠENIČNÁ mouka 32 %, cukr, rostlinné tuky (palmový, palmojádrový), plně ztužený rostlinný tuk (palmojádrový), sušená syrovátka (z MLÉKA), sušené odstředěné MLÉKO, SÓJOVÁ mouka, LÍSKOVÉ OŘECHY 2,3 %, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, řepkový, olej, emulgátor (SÓJOVÉ lecitiny), kypřicí látky (E 500, E 503), jedlá sůl, aroma.MŮŽE OBSAHOVAT VEJCE.

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Skořápkové plody a výrobky z nich, Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - OPAVIA Zlaté oplatky lískooříškové 14 x 146 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 532kcal, Bílkoviny 7,9g, Tuky 30g, Mastné kyseliny nasycené 18g, Sacharidy 57g, Cukry 34g, Vláknina 2,4g, Sůl 0,39g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 146g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Uchovejte v suchu. Chraňte před teplem.
Kategorie: Cukrovinky
EAN: 8593894911030
Právě v akci: Ano - akce běží
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 50
Kód výrobce: 359.07
V akci do: 16.06.2026
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrová dekorace – Malý jelen /19147
Z NĚMECKA 🇩🇪
198 Kč
Měrná cena: 2 828,57 Kč / 1000 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391477
Sladké zdobení - křupavé kousky SKOŘICE 100g
Z NĚMECKA 🇩🇪
53 Kč
Měrná cena: 530 Kč / 1000 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712390708
Sladké zdobení - křupavé kousky MALINY 20g
Z NĚMECKA 🇩🇪
60 Kč
Měrná cena: 3 000 Kč / 1000 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712304682
Kandované citronové kostky 6 mm 100g
33 Kč
Měrná cena: 33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017733
Silikonová forma na 6 velikonočních vajíček
138 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8590838227660
Sladké zdobení - křupavé kousky POMERANČE 20g /10861
Z NĚMECKA 🇩🇪
60 Kč
Měrná cena: 3 000 Kč / 1000 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712308611
Sladké zdobení - křupavé BRUSINKY 20g
Z NĚMECKA 🇩🇪
61 Kč
Měrná cena: 305 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712308574
b60bdded766c9d8ce7b8104dee2626d6
373 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8592381170035
986ce2ced51a8d9ee8fc860d18e6511b
192 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030141597
Pistáciová pasta 100% Nébar 180g
366 Kč
Měrná cena: 203,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774156