Orbit Watermelon dražé 14 g

standardní cena: 19 Kč –21 % 15 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (14 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
15 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
14 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Orbit Watermelon dražé 14 g
cz pim 84162003002 00
19 Kč –21 %

Detailní popis produktu

Orbit Watermelon dražé 14 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Orbit Watermelon dražé 14 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Orbit Watermelon dražé ŽVÝKAČKA BEZ cukrU S MELOUNOVOU PŘÍCHUTÍ SE SLADIDLY

Složení produktu Orbit Watermelon dražé 14 g:


SLOŽENÍ: sladidla: sorbitol, maltitol, manitol, aspartam, acesulfam K; gumový základ (obsahuje SÓJOVÝ lecitin), zvlhčující látka glycerol, zahušťovadlo arabská guma, aroma, kyselina citrónová, barvivo E171, leštící látka karnaubský vosk, antioxidant BHA. obsahuje zdroj fenylalaninu. nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Sójové boby a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Orbit Watermelon dražé 14 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 2958kJ, Bílkoviny 0g, Tuky 0g, Mastné kyseliny nasycené 0g, Mastné kyseliny mononenasycené-cis 0g, Mastné kyseliny polynenasycené-cis 0g, Sacharidy 69g, Cukry 0g, Vláknina 5g, Škrob 5g, Sůl 0g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 14g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu
VÝROBCE
Mars Czech s.r.o., Michelská 1552/58, 140 00 Praha 4
Kategorie: Cukrovinky
EAN: 42113270
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 70
Kód výrobce: 376.32
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Sladké zdobení - křupavé kousky MARAKUJA 20g
Z NĚMECKA 🇩🇪
70 Kč
Měrná cena: 3 500 Kč / 1000 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712308604
100g Kandované pomerančové kostky
54 Kč
Měrná cena: 54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000015500
8f7e061d928929e8cc16d2eebcaacd32
131 Kč
Měrná cena: 10,92 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242830512
Sladké zdobení - křupavé TŘEŠNĚ 20g
Z NĚMECKA 🇩🇪
61 Kč
Měrná cena: 305 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712304712
Královská glazura cukrová poleva 500g
134 Kč
Měrná cena: 26,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440965
Mango křupky 20g
Z NĚMECKA 🇩🇪
60 Kč
Měrná cena: 300 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712308598
Kandované citronové kostky 6 mm 100g
33 Kč
Měrná cena: 33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017733
55e95fcea69f156b31d5c21f9366663e
166 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277125820
986ce2ced51a8d9ee8fc860d18e6511b
192 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030141597
Cukrové zdobení - Fialové perly 60g
Z NĚMECKA 🇩🇪
66 Kč
Měrná cena: 110 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712372292