Naznačovač porcí a zdobení kulatý Perfect Home 16 porcí ▹

104 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
104 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
99 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Naznačovač porcí a zdobení kulatý Perfect Home 16 porcí ▹

Detailní popis produktu

Praktický kuchyňský pomocník, který vám umožní rovnoměrně rozdělit kulaté dezerty na 16 stejných porcí. Kromě přesného dělení nabízí také vzor pro snadné zdobení dortů, koláčů nebo dalších pokrmů, například posypáním cukrem nebo kakaovým práškem.

Průměr: 30 cm

Kategorie: Cukrářské potřeby
EAN: 5999558573911
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

120g Cukrové perly, černé a Elsa mix 5mm
55 Kč
Měrná cena: 45,83 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873882
46e09fc855faf886838c49ebdf64155d
💰 AKCE
114 Kč
(–9 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
070896197047
Jedlé stříbro transfer plát 8,6 x 8,6 cm 5ks
561 Kč
Měrná cena: 112,20 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622060657
0983bf4a93477bd9f98a310fa3825960
💰 AKCE
77 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (17 ks)
8590838190674
66a0333a1f4e92049a4e89eea93908b2
💰 AKCE
152 Kč
(–20 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
V--CB1009
Forma na čokoládové tabulky - klasik od Cake Masters
356 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
CM-11830
Vykrajovátko: Kravička 3,3 x 4,2 cm
💰 AKCE
23 Kč
(–14 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
DS79918072
120g Cukrové perly světle zelené a Cars mix 5 mm
55 Kč
Měrná cena: 45,83 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873820
Tmavé čokoládové šupiny na dort 2kg
451 Kč
Měrná cena: 22,55 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180046525
7debe40bde6cc8091a6b87554bf406e2
💰 AKCE
26 Kč
(–10 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8590838190933
14ace609191284d65e4a2620351ac55c
350 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622055967
120g Cukrové perly stříbrné matné a Elsa mix 7mm
44 Kč
Měrná cena: 36,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873974