Sada vykrajovátek Halloween Perfect Home (4 ks) ▹

187 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
187 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
178 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Sada vykrajovátek Halloween Perfect Home (4 ks) ▹

Detailní popis produktu

Vneste do své kuchyně strašidelnou atmosféru s touto sadou nerezových vykrajovátek s motivem Halloweenu! Perfektní pro pečení tematických sušenek, zdobení dortů nebo tvoření z fondánu a marcipánu.

Rozměry: 5,5 - 8,5 cm 

Kategorie: Cukrářské potřeby
EAN: 5999563643401
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Jedlé stříbro transfer plát 8,6 x 8,6 cm 5ks
561 Kč
Měrná cena: 112,20 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622060657
Silikonová forma - Těhotná žena
108 Kč
Měrná cena: 108 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8682397815171
bbe2ff1954e75ed5f80a14856008ac50
169 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622068226
120g Cukrové perly stříbrné matné a Elsa mix 7mm
44 Kč
Měrná cena: 36,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873974
b24f0f99d044de373b3bfc208f6a49fc
368 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8682397809910
1kg Potahovací tukový fondán - hmota na dort, bílý
376 Kč
Měrná cena: 37,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100627
5d50c1b445eb005ecb2bb6469d543ffc
147 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622072162
Piškot Vista 500g - směs na dortový korpus
72 Kč
Měrná cena: 14,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000002442
120g Cukrové perly Princess mix 5 mm a máček zelený
44 Kč
Měrná cena: 36,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873851
46ef7af9cf10bc4d7d532e664d563042
💰 AKCE
317 Kč
(–15 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8590838178337
f4b4b507ae2b437ad43272bfc50695f7
💰 AKCE
42 Kč
(–16 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8590838223945
Vykrajovátko OVCE - MALÁ
💰 AKCE
23 Kč
(–14 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
FEL-121