PEZ

PEZ hroznový cukr jahodový 39 g

21 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
21 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
20 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
PEZ hroznový cukr jahodový 39 g
PEZ

Detailní popis produktu

PEZ hroznový cukr jahodový 39 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . PEZ hroznový cukr jahodový 39 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Komprimát s jahodovou příchutí

Složení produktu PEZ hroznový cukr jahodový 39 g:


dextróza (90 %), přírodní aroma, kyselina (kyselina citronová), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), kyselina L-askorbová.

Jaké má produkt ALERGENY?
Neobsahuje: Neobsahuje žádné povinné deklarace alergenů

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - PEZ hroznový cukr jahodový 39 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 6506kJ, Bílkoviny 0g, Tuky 0,5g, Mastné kyseliny nasycené 0,2g, Sacharidy 90g, Cukry 90g, Sůl 0g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 39g, Počet porcí v balení: 27

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Uchovejte v suchu, chraňte před světlem!
VÝROBCE
Prodávající: Ed.Haas CZ s.r.o., Příkop 843/4, 602 00 Brno,ČR
Kategorie: Cukrovinky
EAN: 5997255708391
Možnost celého kartonu: ANO - 27 ks

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Sladké zdobení - křupavé kousky SKOŘICE 100g
Z NĚMECKA 🇩🇪
53 Kč
Měrná cena: 530 Kč / 1000 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712390708
413ff3f122a8baf17493774e438f4653
137 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030131192
Tahini sezamová pasta 100% Nébar 180g
140 Kč
Měrná cena: 77,78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774187
Sladké zdobení - křupavé kousky MALINY 20g
Z NĚMECKA 🇩🇪
60 Kč
Měrná cena: 3 000 Kč / 1000 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712304682
98f1939f28258ada61ed4595b51a8a75
33 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2017000018704
Sladké zdobení - křupavé JAHODY 20g
Z NĚMECKA 🇩🇪
61 Kč
Měrná cena: 305 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712304675
93c60173fc3945b22de235d71f5e8b20
56 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232777794
Cukrové zdobení - jarní - Velikonoční směs 100g /16672
Z NĚMECKA 🇩🇪
46 Kč
Měrná cena: 460 Kč / 1000 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712366727
4e64cb35e533b61fda459ecdd470bdf3
170 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277120689
Cukrová dekorace – Malý jelen /19147
Z NĚMECKA 🇩🇪
198 Kč
Měrná cena: 2 828,57 Kč / 1000 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391477