Potahovací hmota modrá - 250g - Odense

94 Kč Měrná cena: 37,60 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
94 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
89 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Potahovací hmota modrá - 250g - Odense

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Potahovací cukrová hmota Odense 250g: Dokonalý základ pro váš dort

Výjimečná kvalita z Dánska

Potahovací cukrová hmota značky Odense je synonymem kvality a tradice. Tato hmota je přímo importována z Dánska do našeho skladu, což zaručuje její vždy čerstvou a hedvábnou texturu s jemnou vanilkovou příchutí. Svým zpracováním a kvalitou je ideální volbou pro každého, kdo chce svým cukrářským výrobkům dopřát profesionální vzhled.

Technické vlastnosti a použití

Hmota Odense je navržena pro potahování a dekorování různých cukrářských výrobků, jako jsou dorty, zákusky, cupcakes nebo čajové pečivo. Její hladká a pevná struktura zajišťuje, že povrch vašich výrobků bude vždy dokonale rovný a bez prasklin, což oceníte při každé slavnostní příležitosti.

Snadné zpracování a trvanlivost

  • Trvanlivost: cca 6 měsíců
  • Před použitím je dobré hmotu řádně propracovat, aby změkla a dobře se s ní pracovalo. Pro usnadnění práce můžete hmotu důkladně moučkovým cukrem podsypat a následně rozválet.
  • Pamatujte, že pro dosažení nejlepšího výsledku na potahovaný dort používejte pouze máslový krém – vyhněte se šlehačce a mascarpone, které by mohly způsobit nežádoucí reakci s hmotou.

Složení a výživové hodnoty

Složení: cukr, glukózový sirup, rostlinný tuk (palmový), voda, stabilizátory (E422, E415, E466), emulgátor E472c, regulátor kyselosti E330, přírodní aroma, barvivo E133, konzervant E202. Může obsahovat stopy mandlí.

Výživové hodnoty ve 100g výrobku:

  • Energie: 1668kJ/398 kcal
  • Tuky: 4,6g (z toho nasycené mastné kyseliny 3,7g)
  • Sacharidy: 88g (z toho cukry 79g)
  • Bílkoviny: 0g
  • Sůl: 0,01g

Výrobce

Tento produkt je vyráběn společností Odense v Dánsku, která je známá svým důrazem na kvalitu a inovace v cukrářském průmyslu. Jejich produkty jsou oblíbené mezi profesionály i nadšenými amatéry po celém světě.

Výhody použití potahovací hmoty Odense

  • Hladký povrch: Zajišťuje bezchybný a profesionální vzhled.
  • Snadná manipulace: Jemná, ale pevná struktura usnadňuje práci i začátečníkům.
  • Estetická variabilita: Umožňuje tvorbu různorodých dekorací a designů.
  • Chuťové vlastnosti: Vanilková příchuť doplňuje sladkost dortů bez toho, aby přebila jejich přirozenou chuť.

Závěr

Cukrová hmota Odense je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí vytvořit nejen chutné, ale také esteticky krásné cukrářské výrobky. Ať už ji používáte pro slavnostní dort, nebo experimentujete s cupcakes, její jedinečné vlastnosti vás nezklamou. Vytváří základ, na který se můžete spolehnout, a přináší radost z každého sladkého díla, které s ní vznikne. Proměňte své nápady ve skutečnost díky kvalitě, kterou nabízí potahovací hmota Odense

 
Kategorie: Potahovací hmoty
EAN: 5709521044740
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
554e778da53da374ce0c1fe389fd672e
188 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030100068
fca04319eacbeb73df60e5b927bfc40f
118 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860496
9d411d09cc567e3841fd3335fa2cbdc3
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120474
Marcipán pravý - přírodní 100 g
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360517
cfe48d9f833ec32017d69d163f87a639
84 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860403
Původ: Vyrobeno v Itálii, což zaručuje vysokou kvalitu a tradiční řemeslné zpracování. S touto prémiovou potahovací hmotou LAPED se vaše cukrářské projekty stanou snadnějšími a zábavnějšími. Užijte si radost z tvorby a potěšte své blízké nádhernými a chutnými dorty.  Složení: cukr, qlukózový sirup, voda, rafinované a plně ztužené rostlinné tuky (palma, bavlna, kokos, světlice barvířská, slunečnice, babassu, bambucké máslo a máslo illipe, v různém poměru), stabilizátory E414, E466, E412, emulgátor E422, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, barvivo E171, aroma.   Nutriční hodnoty na 100g: energetická hodnota 1577 kJ/389 kcal, tuky 4,7 g - z toho nasycené mastné kyseliny 3,5 g, sacharidy 87,8 g - z toho cukry 80,2 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.  Doporučení: před prací doporučujeme jemně zaprášit pracovní plochu práškovým cukrem nebo škrobem. Nespotřebovanou hmotu uchovávejte dobře uzavřenou, aby nedocházelo k osychání.
880 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-LAPWON-5
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Hnědá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811531
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100597
7227047b59e7e8d41c33dd18d5fc577b
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143515279
7a08bb539d887227369e3901453e0f41
195 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124366
846cb0ad5174d136242afb7f20e26a36
211 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124359