SEDITA Horalky mini 3 x 27 g

22 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
22 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
21 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
SEDITA Horalky mini 3 x 27 g

Detailní popis produktu

SEDITA Horalky mini 3 x 27 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . SEDITA Horalky mini 3 x 27 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Oplatky s arašídovou mléčnou náplní (72%) v kakaové polevě

Složení produktu SEDITA Horalky mini 3 x 27 g:


PŠENIČNÁ mouka, rostlinné tuky (palmový, kokosový), cukr, kakaová poleva 8% (cukr, rostlinné tuky (palmový, bambucký), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 17%, sušená SYROVÁTKA, emulgátory E 442, E 476), aroma, pražené ARAŠÍDY 8%, sušená SYROVÁTKA, SÓJOVÁ mouka, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, sušené plnotučné MLÉKO, , kukuřičný škrob, slunečnicový olej, emulgátor (lecitiny), kypřící látka (uhličitany sodné), sušený VAJEČNÝ žloutek, aroma, jedlá sůl. Může obsahovat SKOŘÁPKOVÉ plody.

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich, Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, Vejce a výrobky z nich, Sójové boby a výrobky z nich, Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - SEDITA Horalky mini 3 x 27 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 9439kJ, Bílkoviny 8g, Tuky 33g, Mastné kyseliny nasycené 19g, Mastné kyseliny mononenasycené-cis 15g, Mastné kyseliny polynenasycené-cis 3g, Sacharidy 51g, Cukry 33g, Sůl 0g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 81g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu, chraňte před teplem.
VÝROBCE
I.D.C. Praha a.s. Kubánské náměstí 1391/11, 100 00 Praha 55
Kategorie: Cukrovinky
EAN: 8584004061424
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 579
Kód výrobce: 20.83
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové zdobení - Fialové perly 60g
Z NĚMECKA 🇩🇪
66 Kč
Měrná cena: 110 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712372292
fdd0dd75745e4054a0fe2e26712b8131
84 Kč
Měrná cena: 7 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4064285106495
b60bdded766c9d8ce7b8104dee2626d6
373 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8592381170035
Sladké zdobení - křupavé JAHODY 20g
Z NĚMECKA 🇩🇪
61 Kč
Měrná cena: 305 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712304675
Cukrové zdobení - jarní - Velikonoční směs 100g /16672
Z NĚMECKA 🇩🇪
46 Kč
Měrná cena: 460 Kč / 1000 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712366727
696b390796ea483349b8a70d08511dc0
66 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8592381185688
Sladké zdobení - křupavé kousky SKOŘICE 100g
Z NĚMECKA 🇩🇪
53 Kč
Měrná cena: 530 Kč / 1000 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712390708
Dlouhá tráva z jedlého papíru 25g + sladká vejce 50g - pastelová barva
💰 AKCE
58 Kč
(–50 %)
Měrná cena: 77,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (16 ks)
4000266377010
c2b5a5aacdd54197c41e79237c975c18
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809126109
ee727f99c2113310b52bd5341f21b56d
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
8592381190026