SEDITA Mila mini 1000 g

469 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
469 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
446 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
SEDITA Mila mini 1000 g

Detailní popis produktu

SEDITA Mila mini 1000 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . SEDITA Mila mini 1000 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Oplatky s mléčnou krémovou náplní (70%) v kakaové polevě.

Složení produktu SEDITA Mila mini 1000 g:


Rostlinné tuky (palmový a kokosový), PŠENIČNÁ mouka, sušené plnotučné MLÉKO 17%, /cukr, kakaová poleva 14% (palmový a bambucký), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 17%, sušená SYROVÁTKA, emulgátory E442, E476, aroma/, SÓJOVÁ mouka, sušené odstředěné MLÉKO, alkohol, kukuřičný škrob, slunečnicový olej, emulgátor (lecitiny), aromata, kypřící látka (uhličitany sodné), sušený VAJEČNÝ žloutek. Může obsahovat ARAŠÍDY a SKOŘÁPKOVÉ PLODY.

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - SEDITA Mila mini 1000 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 9586kJ, Bílkoviny 8g, Tuky 36g, Mastné kyseliny nasycené 25g, Mastné kyseliny mononenasycené-cis 9g, Mastné kyseliny polynenasycené-cis 2g, Sacharidy 47g, Cukry 34g, Sůl 0g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 1000g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu, chraňte přede teplem.
VÝROBCE
I.D.C. Praha a.s. Kubánské náměstí 1391/11, 100 00 Praha 53
Kategorie: Cukrovinky
EAN: 8584004060755
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 44
Kód výrobce: 347.2
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Kandované třešně černé 100g
75 Kč
Měrná cena: 75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017719
Čokoládové včeličky - vosy 30 ks /20733
Z NĚMECKA 🇩🇪
264 Kč
Měrná cena: 8,80 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4039356051547
fdd0dd75745e4054a0fe2e26712b8131
84 Kč
Měrná cena: 7 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4064285106495
Sladké zdobení - křupavé kousky MARAKUJA 20g
Z NĚMECKA 🇩🇪
70 Kč
Měrná cena: 3 500 Kč / 1000 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712308604
92bc5fca72a4168259e4cc15a58a3f8c
166 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277120641
Mandlová pasta 100% Nébar 180g
209 Kč
Měrná cena: 116,11 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774118
4e64cb35e533b61fda459ecdd470bdf3
170 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277120689
Kandované třešně červené 100g
73 Kč
Měrná cena: 73 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017702
Tahini sezamová pasta 100% Nébar 180g
140 Kč
Měrná cena: 77,78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5997921774187
e9d5ac99b9f1777ea086f729aeaa08b7
68 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000010048