Silikonová stěrka 26cm – modrá - Silikomart

94 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
94 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
89 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Silikonová stěrka 26cm – modrá - Silikomart

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Silikonová stěrka 26cm – modrá - Silikomart ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Silikonová stěrka 26cm – modrá - Silikomart, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Stěrka z kvalitního silikonu v krásném barevném provedení.
Kategorie: Italské formy na čokoládu | Silikomart
EAN: 8051085010301
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

7876154dcabbb03a323c22f4192b9749
1 244 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037364560
Belgická čokoláda Arabesque, mléčná 34%
💰 AKCE
170 Kč
(–3 %)
Měrná cena: 56,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (15 ks)
37764
Pravá mléčná čokoláda Rambla 39% 500g
295 Kč
Měrná cena: 59 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008584
Pravá mléčná čokoláda 30% 500g
263 Kč
Měrná cena: 52,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000011720
Čokoládové dropsy termostabilní mléčné 27% 250g
111 Kč
Měrná cena: 44,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006959
Čokoláda mléčná 33,6% 400g - prémiová
💰 AKCE
332 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 83 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
5410522556209
cz pim 424711001001 00
1 178 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4337182128564
d8b07369815c98eb132e6c01a1128a2b
114 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712366796
f941a77a1ac1355e4a1b042dfbf6be21
688 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3830069842313
Hořká belgická čokoláda 2,5 kg Madagaskar 67,4%
💰 AKCE
1 929 Kč
(–7 %)
Měrná cena: 77,16 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5410522514117
ffa373c0b0e7ebe0d3b37c58fbf19553
4250712394874
Pravá mléčná čokoláda 33,6% 1kg
818 Kč
Měrná cena: 81,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410522513479