Belgická čokoláda ARABESQUE 34% mléčná 300 g

standardní cena: 177 Kč –3 % 170 Kč Měrná cena: 56,67 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (15 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
170 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
162 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Belgická čokoláda ARABESQUE 34% mléčná 300 g
Belgická čokoláda Arabesque, mléčná 34%
💰 AKCE
177 Kč –3 %

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Složení: 

cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, kakaová hmota, emulgátor E322 (SOJA), aroma.

Nutriční hodnoty ve 100 g:

energie 2342 KJ / 560 kcal; Tuky: 38,2 g z toho nasycené mastné kyseliny 23,6 g; Sacharidy: 45,4 g z toho cukry 40,5 g; Vláknina: 7,3 g; Bílkoviny: 5,6 g; Sůl: 0 g 

Belgická čokoláda Arabesque, mléčná 34% 

Použití: 

rozehřejte na teplotu 45°C, 2/3 hmoty zchlaďte temperací na teplotu 27°C a přilijte zbývající 1/3 rozpuštěné hmoty. Hmotu průběžně promíchávejte. Při zpracování by hmota měla mít teplotu 31°C. Skladovat při teplotě do 28°C .

Skvělá čokoláda na:

pralinky, polévání a máčení cukroví a dezertů, fondue, po přidání smetany se hodí také do fontán

Tip na temperování čokolády: 

Mikrovlnná trouba nebo vodní lázeň? Jak nejlépe rozpustit čokoládu?

Vodní lázeň je klasickou metodou, ale není bez rizika. Voda a pára, dokonce i v minimálním množství, může kvalitu čokolády změnit. Pokud se pro tuto metodu rozhodnete, ujistěte se, že mísa, ve které čokoládu rozpouštíte, je větší než nádoba s vodou. Čokoládu tak oddělíte od vody a riziko minimalizujete. Užití mikrovlnné trouby je jistějším způsobem. Ujistěte se ale, že je nastavena na nízký výkon, abyste předešli přehřátí čokolády. V pravidelných intervalech rozpouštějící se čokoládu promíchávejte. 

Země původu:

Belgie

 

Kategorie: Čokolády mléčné
EAN: 2021000037764
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ffa373c0b0e7ebe0d3b37c58fbf19553
4250712394874
Pravá mléčná čokoláda Rambla 39% 500g
295 Kč
Měrná cena: 59 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008584
7876154dcabbb03a323c22f4192b9749
964 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037364560
Čokoládové dropsy termostabilní mléčné 27% 250g
111 Kč
Měrná cena: 44,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006959
Pravá mléčná čokoláda Carma Des Alpes 35% 250g
233 Kč
Měrná cena: 93,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000012868
Čokoláda mléčná 33,6% 400g - prémiová
💰 AKCE
332 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 83 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
5410522556209
cz pim 424711001001 00
1 178 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4337182128564
f941a77a1ac1355e4a1b042dfbf6be21
501 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3830069842313
Pravá mléčná čokoláda 33,6% 1kg
637 Kč
Měrná cena: 63,70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410522513479
Pravá mléčná čokoláda 30% 500g
263 Kč
Měrná cena: 52,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000011720
Hořká belgická čokoláda 2,5 kg Madagaskar 67,4%
💰 AKCE
1 048 Kč
(–50 %)
Měrná cena: 41,92 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5410522514117
d8b07369815c98eb132e6c01a1128a2b
89 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712366796