Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
🍪
Tento web používá soubory cookie
🍪
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Hledat
Přihlášení
Nákupní košík
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Hledat
JEDLÝ PAPÍR
ZDOBENÍ
MARCIPÁN A HMOTY
SUROVINY - INGREDIENCE
BARVIVA
VÝPRODEJ A SLEVY
AKCE PRO TENTO TÝDEN
PEČEME NA HALLOWEEN
NOVINKY
PEČEME NA VÁNOCE
Speciál - Sladké zdobení
JEDLÉ PAPÍRY
OBLÍBENÉ MOTIVY - podle názvu
Tisk z vlastního obrázku
Koláže - víceobrázkové
Jedlý papír na CUPCAKES
Jedlé papíry na dort: hranaté
Svátky a události - jedlý papír
Abecední katalog - 6000 motivů
Jedlé papíry - 1400 motivů
Dekorace z jedlého papíru
Gel na jedlý papír
Jedlý papír: BING
Cars - Auta
Fotbal
Frozen - Ledové království
Jednorožec - Unicorn
Kouzelná beruška a černý kocour (Miraculous)
L.O.L. Surprise (LOL)
Mickey a Minnie
Minecraft
Spiderman
Star Wars
Tlapková patrola - Paw patrol
Transformers
Hot Wheels
Máša a Medvěd
Prasátko Peppa
Kouzelná beruška a černý kocour | Miraculous
Lilo a Stitch
Gábinin kouzelný domek
S možností napsat jméno
MARCIPÁN A FONDÁN
Přípravky pro cukrové hmoty
Potahovací hmoty
Modelovací hmoty
Marcipán
Plastická čokoláda
Sypké směsi na výrobu marcipánu
BARVIVA
Airbrush barvy
Gelové barvy
Fixy a psací gely
Barvy ve spreji
Ve spreji sametový efekt
Tukové barvy na čokoládu
Potravinářské bělidla a bílé barviva
Kakaové máslo barevné
Laky, lesky, zchlazovače sprej
Metalické tekuté barvy
Prachové lesky - barvy s leskem a perletí
Prachové barvy
Práškové vodorozpustné Natural
Práškové barvy vodou rozpustné
Tekuté vodorozpustné Natural
Sweet Sticks EdibleArt - tekuté
Temperové barvy
Olejové barvy pro cukráře
POTRAVINY
Právě letí VELIKONOCE
Sladké cukrovinky
Vše pro vaření
Sladké pečení
Máslo, margaríny, tuky
Dresingy, hořčice, kečup, dipy
Konzervy a zavařeniny
Luštěniny
Rýže
Trvanlivá a instantní jídla + masové konzervy
Italské těstoviny a pasta
Levné těstoviny
Pečivo - trvanlivé
Racio - zdravá strava
Snack bar - slané pochutiny
Káva, čaj, kakao a nápoje
Cereálie, müsli a instantní kaše
Dětská výživa, příkrmy a křupky
Suché plody, ovoce, ořechy
Nápoje a sirupy
Krmiva - zvířátka
Trvanlivé mléko
CHLAZENÉ mléčné potraviny, vejce
Gumové bonbóny a dražé
Cukrářské korpusy a pečivo
CUKRÁŘSKÉ KOŠÍČKY
FIGURKY Z MARCIPÁNU
DORTOVÉ RŮŽE A KVĚTY
Lístky k růžičkám a květům
JEDLÉ SUŠENÉ KVĚTINY
KRABICE A PODLOŽKY
Dózy a krabičky na cukroví
Dortové krabice
Dortové tácy PLAST
Dortové podložky
Dortové krajky
CUKRÁŘSKÉ POMŮCKY
Italské formy na čokoládu | Silikomart
Airbrush fixírky
Cukrářské nože a palety
Dávkovače a láhve
Dortové formy a plechy
Formy na pečení
Kuchyňská měřidla
Jedlá krajka - formy
Karty a špachtle
Likérové špičky
Literatura
Lízátka
Práce s čokoládou - formy
Práce s hmotou
Metly
Mřížky na chladnutí
Naznačovače
Ošatky na kynutí
Podložky pracovní a pečící
Polystyrenové makety na dorty
Rozkrajovače dortů
Speciální pomůcky
Separační plata a řecké sloupy
Silikonové formy a náčiní
Síta a cukřenky
Šablona na laskonky
Šablony na dort - stencil
Štětce a štětečky
Tescoma
Výroba květin, drátky
Zdobení krémem - pomůcky
Zmrzlina a nanuky
Výztuhy a sloupky
Ráfky - formy bez dna
DORTOVÉ STOJANY
Kleště servírovací
Řecké sloupy a sloupky
Designové stojany
Držáky na muffiny a cupcakes
Patrové stojany
Poklopy a podnposy
Otočné stojany - točny
Klasické a pevné stojany
Stojánky na makronky
Zákuskové stojany
Lopatky na dorty
VYKRAJOVÁTKA
TVOŘÍTKA
Vánoční vykrajovátka
Vyklápěcí formičky
Abeceda a číslice
Dopravní prostředky
Květinové vykrajovátka
Mini vykrajovátka
Nerezové vykrajovátka
Ostatní vykrajovátka
Vykrajovátka na celý plech
Vykrajovátka různé tvary
Sady
Velikonoční vykrajovátka
Vykrajovačky SMOLÍK
Trubičky
Zvířátka
DORTOVÉ DEKORACE
NEJEDLÉ dekorace
Zapichovací dekorace do dortu
Dortové stuhy
Svatební figurky
DR.OETKER PEČENÍ
ZÁPICHY
Zápichy s českým textem
Číslovky a písmena
Láska a svatba
Dortový zápich na vaše přání
Vícebarevné dortové zápichy
Papírové zápichy na dorty a cupcakes
OSLAVA
Balonky
Fontánky, prskavky a svíčky
Kelímky a brčka
Konfety, čepičky a doplňky
Lampiony
Papírové ubrousky
Papírové talíře
Piňáty na rozbití
Ubrusy a prostírání
Vše pro zabalení dárku
Sezónní a tematické dekorace
DÁRKY
DORTOVÉ SVÍČKY
FONTÁNKY A PRSKAVKY
CUKRÁŘSKÉ OBALY
Krabice na cukroví
Kelímky na nápoje
Dortové pásky a fólie
Fólie potravinové
Kelímky na zmrzlinu
Krabice na dorty, zákusky a pralinky
Nádoby hliníkové
Pohárky na dezerty
Balící pomůcky, pásky,papír
Podložky pod dort, dezert
Papírové tácky
Alobal a kuchyňské folie
Jednorázové nádobí
ZAVAŘOVÁNÍ
VYBAVENÍ DO KUCHYNĚ
PAPÍRNICTVÍ, KANCELÁŘ
TIPY - DÁREČKY
PEČEME NA VALENTÝNA
PEČEME NA VELIKONOCE
Značky
4-Mix
Amscan - Riethmüller
Cake Masters
Cakesicq
Dr. Oetker
Felcman
FunCakes
Master Martini
PartyDeco
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
SPAR
SPAR
Otevřít filtr
Cena
26
Kč
289
Kč
1
26
289
Na skladě
22
💰 AKCE
1
NOVINKA
7
TIP
8
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
Výpis produktů
Z RAKOUSKA 🇦🇹
Čokoládová abeceda 90 ks (40g)
Ozdoby z jemné rakouské čokolády
91 Kč
Měrná cena:
113,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(2 ks)
Množství
+
−
Do košíku
9100000979748
Z RAKOUSKA 🇦🇹
Čokoládová dekorace - srdíčka prohnutá 80g
Ozdoby z jemné rakouské čokolády
101 Kč
Měrná cena:
126,25 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(3 ks)
Množství
+
−
Do košíku
9100000446585
Z RAKOUSKA 🇦🇹
Čokoládové trubičky rolované pruhované 80g
Ozdoby z jemné rakouské čokolády
79 Kč
Měrná cena:
98,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(3 ks)
Množství
+
−
Do košíku
9100000826028
Z RAKOUSKA 🇦🇹
Jahodové čokofloky s jogurtem 75g
Ozdoby z jemné růžové čokolády
79 Kč
Měrná cena:
105,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(6 ks)
Množství
+
−
Do košíku
9100000926865
Z RAKOUSKA 🇦🇹
Jedlé potravinářské fixy, sada 8 barev - oboustranné
Výhodná sada
289 Kč
Měrná cena:
36,13 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(13 ks)
Množství
+
−
Do košíku
9100000975702
Z RAKOUSKA 🇦🇹
Kandovaná citrónová kůra 100 g
Kandovaný citrón
45 Kč
Měrná cena:
45 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(24 ks)
Množství
+
−
Do košíku
9100000825212
Plánujete dort pro děti? Největší radost, udělá dětem barevný dort s jedlým papírem. Nabízíme nekonečné množství jedlých obrázků na dorty. Jdeme s trendy a stále aktualizujeme nabídku.
Prohlédnout nabídku
Z RAKOUSKA 🇦🇹
Kandovaná kůra mix citrusů 100 g
Kandovaný citrusový mix
36 Kč
Měrná cena:
36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(8 ks)
Množství
+
−
Do košíku
9100000825199
Z RAKOUSKA 🇦🇹
Kandovaná pomerančová kůra 100 g
Kandovaný pomeranč
27 Kč
Měrná cena:
27 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(5 ks)
Množství
+
−
Do košíku
9100000825175
Z RAKOUSKA 🇦🇹
Lískoořechový Krokant - pražený, rakouský 100g
70 Kč
Měrná cena:
700 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(2 ks)
Množství
+
−
Do košíku
9100000787244
Z RAKOUSKA 🇦🇹
Mandlový Krokant - pražený, rakouský 150g
84 Kč
Měrná cena:
56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(4 ks)
Množství
+
−
Do košíku
9100000157955
Z RAKOUSKA 🇦🇹
Motýlci 16 ks - bílá čokoláda s potiskem
Ozdoby z jemné bílé čokolády
71 Kč
Měrná cena:
4,44 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(2 ks)
Množství
+
−
Do košíku
9100000838267
Z RAKOUSKA 🇦🇹
Rakouský dezertní topping 250g - Čokoláda
Obsah kakaa 9,5%
112 Kč
Měrná cena:
44,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
9100000782614
Z RAKOUSKA 🇦🇹
Rakouský dezertní topping 250g - Jahoda
Obsah ovoce 24%
82 Kč
Měrná cena:
32,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
9100000715841
Z RAKOUSKA 🇦🇹
Rakouský dezertní topping 250g - Višeň
Obsah ovoce 10%
82 Kč
Měrná cena:
32,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(2 ks)
Množství
+
−
Do košíku
9100000442433
Z RAKOUSKA 🇦🇹
Cukrová dekorace Divoké OČI 24 ks
Cukrová očička
88 Kč
Měrná cena:
14,67 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
9100000002859
Z RAKOUSKA 🇦🇹
Cukrová dekorace Duhové MAKRONKY 6 ks
82 Kč
Měrná cena:
13,67 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(3 ks)
Množství
+
−
Do košíku
9100000002293
💰 AKCE
Z RAKOUSKA 🇦🇹
Čokoládové zápichy - Jednorožec UNICORN 12 ks
hmotnost 34g
91 Kč
(–4 %)
Měrná cena:
7,58 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
9100000979786
Z RAKOUSKA 🇦🇹
Květy - vyřezaná dekorace z jedlého papíru 8 ks
95 Kč
Měrná cena:
11,88 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(6 ks)
Množství
+
−
Do košíku
9100000977195
Z RAKOUSKA 🇦🇹
Motýlci - vyřezaná dekorace z jedlého papíru 12 ks
103 Kč
Měrná cena:
8,58 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(2 ks)
Množství
+
−
Do košíku
9100000994093
Z RAKOUSKA 🇦🇹
Rakouské sypání pro cukráře - Modré 60g
Baleno v dávkovací dóze
63 Kč
Měrná cena:
105 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(6 ks)
Množství
+
−
Do košíku
9100000092942
Z RAKOUSKA 🇦🇹
Rakouské sypání pro cukráře - Růžové 60g
Baleno v dávkovací dóze
66 Kč
Měrná cena:
110 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(2 ks)
Množství
+
−
Do košíku
9100000092928
Z RAKOUSKA 🇦🇹
Vyválený bílý fondán na expresní potáhnutí dortu 24-26 cm
202 Kč
Měrná cena:
67,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
9100000000091
Ovládací prvky výpisu
22
položek celkem