1kg Potahovací fondán - hmota na dort, slonová kost

235 Kč Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
235 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
223 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
1kg Potahovací fondán - hmota na dort, slonová kost

Detailní popis produktu

Dokonale hladký narozeninový dort s vanilkovým fondánem SweetArt

Luxusní potahování pro vaše sladké pečení: Fondán na dort SweetArt v odstínu Ivory vás nadchne příjemnou vanilkovou vůní, jemnou chutí a dokonalou pružností. Tyto prvotřídní cukrářské potřeby zajistí profesionální vzhled pro každý slavnostní i rodinný dort bez praskání a trhání.

Proč si produkt zamilujete

Snadná manipulace a vysoká elasticita: Hmota se po krátkém propracování snadno vyvaluje na doporučenou tloušťku 2,5 až 3 mm, k čemuž vám skvěle poslouží nepřilnavý válek na fondán.

Sametový povrch bez nerovností: Po přenesení na vychlazený korpus s pevným krémem zajistí perfektní finiš cukrářská žehlička, která vytvoří bezchybnou prezentaci.

Všestrannost a snadné tónování: Jemný odstín ivory můžete libovolně upravit podle fantazie, přičemž rovnoměrného odstínu dosáhnete, když se do hmoty zapracuje koncentrovaná gelová barva. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám tak dodá vše na dort pro potahování i tvorbu jednoduchých dekorací.

Parametry a složení

Značka: SweetArt, EU | EAN: 6427281100009

Složení: cukr (EU)(min. 69%), glukózový sirup, rostlinný olej (palmový), modifikovaný škrob (E1422), voda, zvlhčující látka: glycerol (E422), zahušťovadlo: xanthanová guma (E415), želatina, konzervant: sorban draselný (E202), vanilkové aroma, kyselina: kyselina citronová (E330), barvivo: Tartrazin (E102)* - *může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Alergeny: Může obsahovat stopy MANDLÍ.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1728 kJ/409 kcal, tuky 8,3 g (z toho nasycené 4,15 g), sacharidy 83,91 g (z toho cukry 78,11 g), bílkoviny 0,19 g, sůl 0,01 g.

Skladování: Fondán uchovávejte při pokojové teplotě v igelitových sáčcích a uzavřených nádobách, aby nevysychal a netvrdl.

Kategorie: Potahovací hmoty
EAN: 6427281100009
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

250g Modelovací hmota na dortové dekorace, Vanilková
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100580
ec8c5d646f4979438f44331764b93f86
117 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242860427
846cb0ad5174d136242afb7f20e26a36
211 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124359
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Hnědá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811531
Původ: Vyrobeno v Itálii, což zaručuje vysokou kvalitu a tradiční řemeslné zpracování. S touto prémiovou potahovací hmotou LAPED se vaše cukrářské projekty stanou snadnějšími a zábavnějšími. Užijte si radost z tvorby a potěšte své blízké nádhernými a chutnými dorty.  Složení: cukr, qlukózový sirup, voda, rafinované a plně ztužené rostlinné tuky (palma, bavlna, kokos, světlice barvířská, slunečnice, babassu, bambucké máslo a máslo illipe, v různém poměru), stabilizátory E414, E466, E412, emulgátor E422, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, barvivo E171, aroma.   Nutriční hodnoty na 100g: energetická hodnota 1577 kJ/389 kcal, tuky 4,7 g - z toho nasycené mastné kyseliny 3,5 g, sacharidy 87,8 g - z toho cukry 80,2 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.  Doporučení: před prací doporučujeme jemně zaprášit pracovní plochu práškovým cukrem nebo škrobem. Nespotřebovanou hmotu uchovávejte dobře uzavřenou, aby nedocházelo k osychání.
880 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-LAPWON-5
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100597
7a08bb539d887227369e3901453e0f41
195 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124366
cfe48d9f833ec32017d69d163f87a639
84 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860403
7227047b59e7e8d41c33dd18d5fc577b
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143515279
fca04319eacbeb73df60e5b927bfc40f
118 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860496
b68840154ae834be85f85f6db4311fc4
120 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860410