Fondán na dort, Žlutá (neonová) - Yellow, Vanilkový 250g

74 Kč Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
74 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
70 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Fondán na dort, Žlutá (neonová) - Yellow, Vanilkový 250g

Detailní popis produktu

Zářivý neonově žlutý fondán s lahodnou vanilkovou příchutí

Nepřehlédnutelná barva a skvělá chuť: Tento neonově žlutý fondán promění každý narozeninový dort v nepřehlédnutelné umělecké dílo. Specializovaný eshop Sladké potřeby nabízí prémiové cukrářské potřeby a spolehlivé pomůcky pro snadné pečení.

Proč si produkt zamilujete

Pružnost a snadná manipulace: Hmota se po propracování netrhá a při vyválení na tloušťku 2,5 až 3 mm dokonale přilne na moderní dorty i menší dezerty.

Možnost dalšího tónování: V případě potřeby můžete sytost odstínu jednoduše vyladit, přičemž vám pomůže gelová barva na potahovací hmotu.

Hladký výsledek bez námahy: K čisté práci na pracovní ploše poslouží silikonová podložka na pečení a bezchybný povrch zajistí cukrářská žehlička na fondán, se kterými získáte vše na dort na jednom místě.

Parametry a složení

Značka: SweetArt | EAN: 6427281100177

Složení: cukr (EU)(min. 69%), glukózový sirup, rostlinný olej (palmový), modifikovaný škrob (E1422), voda, zvlhčující látka: glycerol (E422), zahušťovadlo: xanthanová guma (E415), želatina, konzervant: sorban draselný (E202), vanilkové aroma, kyselina: kyselina citronová (E330), barvivo: Tartrazin (E102). Může obsahovat stopy MANDLÍ.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1728 kJ/409 kcal, tuky 8,3 g (z toho nasycené 4,15 g), sacharidy 83,91 g (z toho cukry 78,11 g), bílkoviny 0,19 g, sůl 0,01 g.

Skladování: Fondán uchovávejte při pokojové teplotě v igelitových sáčcích a uzavřených nádobách, aby nevysychal a netvrdl.

Kategorie: Potahovací hmoty
EAN: 6427281100177
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

554e778da53da374ce0c1fe389fd672e
188 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030100068
7227047b59e7e8d41c33dd18d5fc577b
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143515279
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100597
Původ: Vyrobeno v Itálii, což zaručuje vysokou kvalitu a tradiční řemeslné zpracování. S touto prémiovou potahovací hmotou LAPED se vaše cukrářské projekty stanou snadnějšími a zábavnějšími. Užijte si radost z tvorby a potěšte své blízké nádhernými a chutnými dorty.  Složení: cukr, qlukózový sirup, voda, rafinované a plně ztužené rostlinné tuky (palma, bavlna, kokos, světlice barvířská, slunečnice, babassu, bambucké máslo a máslo illipe, v různém poměru), stabilizátory E414, E466, E412, emulgátor E422, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, barvivo E171, aroma.   Nutriční hodnoty na 100g: energetická hodnota 1577 kJ/389 kcal, tuky 4,7 g - z toho nasycené mastné kyseliny 3,5 g, sacharidy 87,8 g - z toho cukry 80,2 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.  Doporučení: před prací doporučujeme jemně zaprášit pracovní plochu práškovým cukrem nebo škrobem. Nespotřebovanou hmotu uchovávejte dobře uzavřenou, aby nedocházelo k osychání.
880 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-LAPWON-5
ec8c5d646f4979438f44331764b93f86
117 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242860427
250g Modelovací hmota na dortové dekorace, Vanilková
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100580
cfe48d9f833ec32017d69d163f87a639
84 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860403
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
b68840154ae834be85f85f6db4311fc4
120 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860410
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Hnědá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811531
9d411d09cc567e3841fd3335fa2cbdc3
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120474
ee2aeba7cd97f93b8f43f13130c8cdfe
328 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123956