1kg Potahovací fondán - hmota na dort, bílý

218 Kč Měrná cena: 21,80 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
218 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
207 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
1kg Potahovací fondán - hmota na dort, bílý

Detailní popis produktu

Dokonale hladký narozeninový dort s vanilkovým fondánem SweetArt

Prémiový potah pro vaše dorty: Bílý fondán SweetArt s příjemnou vanilkovou vůní a jemnou chutí promění každé sladké pečení v profesionální zážitek. Specializovaný eshop Sladké potřeby nabízí tuto vysoce tvárnou hmotu, se kterou snadno potáhnete slavnostní i rodinný narozeninový dort.

Proč si produkt zamilujete

Měkká a elastická konzistence: Hmota se bleskově propracuje do hedvábného stavu, při vyválení na tloušťku 2,5 až 3 mm se netrhá a zajistí bezchybný vzhled pro náročné dorty.

Kreativní tónování a modelace: Sněhově bílý základ snadno obarví kvalitní gelová barva, se kterou snadno sladíte odstín potahu i drobných ozdob.

Snadná práce a precizní povrch: K rovnoměrnému rozválení hmoty poslouží nepřilnavý váleček na fondán a následné vyhlazení bez nerovností zajistí cukrářská žehlička na fondán.

Spolehlivý základ pro servírování: Naše cukrářské potřeby obsahují vše na dort, k finálnímu vystavení se skvěle hodí stabilní pevná podložka pod dort.

Parametry a složení

Značka: SweetArt | EAN: 6427281099945

Složení: cukr (EU)(min. 69%), glukózový sirup, rostlinný olej (palmový), modifikovaný škrob (E1422), voda, zvlhčující látka: glycerol (E422), zahušťovadlo: xanthanová guma (E415), želatina, konzervant: sorban draselný (E202), vanilkové aroma, kyselina: kyselina citronová (E330), barvivo: Tartrazin (E102)* - *může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí. Může obsahovat stopy MANDLÍ.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1728 kJ/409 kcal, tuky 8,3 g (z toho nasycené 4,15 g), sacharidy 83,91 g (z toho cukry 78,11 g), bílkoviny 0,19 g, sůl 0,01 g.

Skladování: Fondán uchovávejte při pokojové teplotě v igelitových sáčcích a uzavřených nádobách, aby nevysychal a netvrdl.

Kategorie: Potahovací hmoty
EAN: 6427281099945
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ec8c5d646f4979438f44331764b93f86
117 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860427
7227047b59e7e8d41c33dd18d5fc577b
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143515279
ee2aeba7cd97f93b8f43f13130c8cdfe
328 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123956
fca04319eacbeb73df60e5b927bfc40f
118 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860496
Původ: Vyrobeno v Itálii, což zaručuje vysokou kvalitu a tradiční řemeslné zpracování. S touto prémiovou potahovací hmotou LAPED se vaše cukrářské projekty stanou snadnějšími a zábavnějšími. Užijte si radost z tvorby a potěšte své blízké nádhernými a chutnými dorty.  Složení: cukr, qlukózový sirup, voda, rafinované a plně ztužené rostlinné tuky (palma, bavlna, kokos, světlice barvířská, slunečnice, babassu, bambucké máslo a máslo illipe, v různém poměru), stabilizátory E414, E466, E412, emulgátor E422, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, barvivo E171, aroma.   Nutriční hodnoty na 100g: energetická hodnota 1577 kJ/389 kcal, tuky 4,7 g - z toho nasycené mastné kyseliny 3,5 g, sacharidy 87,8 g - z toho cukry 80,2 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.  Doporučení: před prací doporučujeme jemně zaprášit pracovní plochu práškovým cukrem nebo škrobem. Nespotřebovanou hmotu uchovávejte dobře uzavřenou, aby nedocházelo k osychání.
880 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-LAPWON-5
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Hnědá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811531
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100597
250g Modelovací hmota na dortové dekorace, Vanilková
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100580
554e778da53da374ce0c1fe389fd672e
188 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030100068
b68840154ae834be85f85f6db4311fc4
120 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860410
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
9d411d09cc567e3841fd3335fa2cbdc3
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277120474