Vykrajovátko hříbek 5,5cm - Smolík

43 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
43 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
41 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Vykrajovátko hříbek 5,5cm - Smolík

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Vykrajovátko hříbek 5,5cm - Smolík ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Vykrajovátko hříbek 5,5cm - Smolík, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Z různého těsta s tímto vykrajovátkem snadno vyříznete hříbek velký 5,5 x 3,6 cm.
Kategorie: Tipy pro vánoční pečení cukroví
EAN: 8594021413014
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Zlaté rolky s perletí a leskem 50g z čokolády
💰 AKCE
112 Kč
Měrná cena: 224 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712317873
a5dcfdd58a1c1c7b5618eb7bb5ab2745
77 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594034480089
f6a0ce39a7cd9752ea4014ce9d1f125f
8721154440994
94e839e5cb4a0c691359f5f1f8d1d746
124 Kč
Měrná cena: 335,14 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285111796
f1a8b7deed421df4a2e34ad5cada4b15
276 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6941301070047
322a72d3c6cec7c07a369d2c378e3bfe
185 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902882004167
e41a50aad46274f220e85e83699de7da
188 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000002029
Cukrový máček zelený 50g
32 Kč
Měrná cena: 64 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2025000005129
828bef3224540d1bf61ad97b51df30ba
87 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607990288
5876c45af6a93d62ca44e79f14c4daf0
💰 AKCE
320 Kč
(–15 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594021417180
Jedlé květy - modré a bílé 8ks
81 Kč
Měrná cena: 10,13 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599765948
0a17bea43ed3e89fa6a02cb6a30b68d6
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4064285113004