Vykrajovátko hvězda 8 cípů 60×75 mm - Smolík

42 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
42 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
40 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Vykrajovátko hvězda 8 cípů 60×75 mm - Smolík

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Vykrajovátko hvězda 8 cípů 60×75 mm - Smolík ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Vykrajovátko hvězda 8 cípů 60×75 mm - Smolík, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Vykrajovátko ve tvaru osmicípé hvězdy z pocínovaného plechu.
Kategorie: Tipy pro vánoční pečení cukroví
EAN: 8594021414080
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrová dekorace PME Sněhové vločky 12ks
153 Kč
Měrná cena: 12,75 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5061027432859
Dávkovací zdobička 490ml na čokoládu a královskou glazuru
32 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
4337147812989
ba01b38789a99ead4710a4b93c649c45
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844800745
d4ca948c15697f13a29ae0b26ca7d6fd
202 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000002043
bc435c72ac790af48fc1dc155e4b3cbd
41 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594021414318
59968e72d15f0d408f2c4d6436660892
124 Kč
Měrná cena: 10,33 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4064285111581
Ovocná náplň Šípek 1kg
168 Kč
Měrná cena: 16,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-106301
Šablona na laskonky - kulatá  /G--LAS03
99 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
8594011951410
Klasické retro cukrářské mini košíčky na nepečené cukroví 1000ks
💰 AKCE
95 Kč
(–10 %)
Měrná cena: 0,10 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
8591199726243
3ed2ce25456c4fa8f139f3de8b997345
💰 AKCE
31 Kč
(–16 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594021415612
Cukrové perly, Kitty 7mm 50g - růžová, šedá
💰 AKCE
56 Kč
(–15 %)
Měrná cena: 112 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
2025000010840
8fc3cc00962a34d95e64cb2cc8422864
114 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594021411249