Zápich do dortu Baletní šaty na ramínka stříbrné s modrou sukní (2 ks) ▹

48 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
48 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
46 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zápich do dortu Baletní šaty na ramínka stříbrné s modrou sukní (2 ks) ▹

Detailní popis produktu

Vytvořte z dortu skutečné baletní představení! Tato sada dvou dekorativních zápichů ve tvaru baletních šatů okouzlí svou jemnou siluetou a nadýchanou sukénkou. Ideální pro narozeninové oslavy malých baletek, tematické párty či elegantní dívčí oslavy.

Výška: 14,5 cm (9,5 cm bez zapichovací části)

Kategorie: Zapichovací 3D dekorace do dortu
EAN: 2025000006003
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukroví jednorožci a rohy PME 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844801087
Cukroví pavouci a pavučiny PME 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5061056009794
Cukrové perly, světle zelená 5mm 80g
95 Kč
Měrná cena: 118,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101808
Cukrové perly, vánoční zelená 7mm 80g
95 Kč
Měrná cena: 118,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101501
Sugar Sprinkles – sypání růžový cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891707
cz pim 434220001001 00
195 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360432
Cukrové perly, černé 7mm 40g
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000421
Cukrové perly, zlato-žluté matné 7 mm 80g
55 Kč
Měrná cena: 68,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101365
cz pim 434218001001 00
283 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360593
8a7ff2776f07e716bba9b4bb55f480f5
132 Kč
Měrná cena: 235,71 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8435035238043
Cukrové perly, zlatožluté matné 5mm 1kg
560 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101372
Cukrová krvavá očička na dort 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5061056009770