Zápich do dortu Baletní šaty zlaté s modoru sukní (2 ks) ▹

Položka byla vyprodána…
48 Kč Měrná cena:
Dostupnost: AKTUÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
48 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
46 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zápich do dortu Baletní šaty zlaté s modoru sukní (2 ks) ▹

Detailní popis produktu

Vytvořte z dortu skutečné baletní představení! Tato sada dvou dekorativních zápichů ve tvaru baletních šatů okouzlí svou jemnou siluetou a nadýchanou sukénkou. Ideální pro narozeninové oslavy malých baletek, tematické párty či elegantní dívčí oslavy.

Výška: 13 cm (7 cm bez zapichovací části)

Kategorie: Zapichovací 3D dekorace do dortu
EAN: 2025000006041
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800
Položka byla vyprodána…

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Sugar Sprinkles – sypání zelený cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891745
Drobné cukrové kytičky, mix barev 60g
139 Kč
Měrná cena: 231,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143517648
6eded82b3e7426829ba0763a8d47bcbf
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
5056844801049
Sugar Sprinkles – sypání žlutý cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891721
Cukrové perly, světle zelené 7 mm 80g
95 Kč
Měrná cena: 118,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101785
Cukrové zdobení Mini Me - Mimoni 65g
82 Kč
Měrná cena: 126,15 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512695182
Cukrové perly, růžové 5 mm 80g
116 Kč
Měrná cena: 145 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101884
Cukrová krvavá očička na dort 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5061056009770
250ecca3c269e52a4ba811b50d4bf554
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844800738
Cukroví jednorožci a rohy PME 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844801087
Sugar Sprinkles – sypání měděný cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891790
Cukrové perly, vánoční zelená 7mm 80g
95 Kč
Měrná cena: 118,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101501