Zápich do dortu bílý s perlami LOVE (4 ks) ▹

118 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
118 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
112 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zápich do dortu bílý s perlami LOVE (4 ks) ▹

Detailní popis produktu

Dodáte svému dortu eleganci i punc výjimečnosti pomocí tohoto zápichu zdobeného perličkami. Stylový nápis LOVE se skvěle hodí na svatební dorty, zásnuby, výročí nebo jakoukoliv slavnostní příležitost, kde chcete zdůraznit romantickou atmosféru.

Výška: 12,5 cm (4,5 cm bez zapichovací části)

Kategorie: Zapichovací 3D dekorace do dortu
EAN: 2025000005969
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové perly, stříbrné matné 7mm 80g
75 Kč
Měrná cena: 93,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101488
Cukrové perly, nebesky modré 7 mm 1kg
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101693
cz pim 434220001001 00
195 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360432
Dekorace na dort, Dinosauři 25g - jedlá dekorace
💰 AKCE
67 Kč
(–15 %)
Měrná cena: 268 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5056844801100
Sugar Sprinkles – sypání stříbrný cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891776
581b5625686ebf9938c2a23b433b5af5
94 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512694581
Hnědé šupiny z mléčné kakaové polevy 2kg
399 Kč
Měrná cena: 19,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180046549
Sugar Sprinkles – sypání růžový cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891707
Cukrové zdobení Spring Friends žluté a zelené 100g
123 Kč
Měrná cena: 123 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217874087
Drobné cukrové kytičky, mix barev 60g
139 Kč
Měrná cena: 231,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143517648
Cukrové perly, vánoční zelené 5mm 80g
95 Kč
Měrná cena: 118,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101402
Cukrové perly, zlatožluté matné 5mm 80g
55 Kč
Měrná cena: 68,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101389