Zápich do dortu Happy Birthday s motivy stavby (8 ks) ▹

113 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
113 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
107 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zápich do dortu Happy Birthday s motivy stavby (8 ks) ▹

Detailní popis produktu

Postavte tu nejlepší oslavu! Tyto originální zápichy do dortu s motivy stavby dodají narozeninové párty jedinečný vzhled.

Výška: 11 - 22,5 cm (3,3 - 10 cm bez zapichovací části)

Kategorie: Zapichovací 3D dekorace do dortu
EAN: 8422017646842
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové perly, zlatožluté matné 5mm 1kg
560 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101372
Sugar Sprinkles – sypání zlatý cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891783
Sprinkle Medley – perličky bordeaux 60 g
87 Kč
Měrná cena: 145 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512694673
Cukrové zdobení jednorožci 50 g
120 Kč
Měrná cena: 240 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3700392474324
Perlové sypání - zlatostříbrný mix 80 g
137 Kč
Měrná cena: 171,25 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8721154441007
Srdíčka fialová 80g, Cukrářské zdobení
55 Kč
Měrná cena: 68,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217872069
Cukrové krystalky s čokoládou měděné 50g
48 Kč
Měrná cena: 96 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017986
40473810f5a93321d7c23c3d5a9ca383
93 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (20 ks)
5061027432095
Cukrové perly, světle zelené 7mm 1kg
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101778
Cukrové zdobení mrkvičky na dort 60g
75 Kč
Měrná cena: 125 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5061027431579
Cukrový máček, tradiční zelený 1kg
273 Kč
Měrná cena: 27,30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102607
1a02fa12c810b5c8e88fc0b5b300bd1a
89 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116715516