Cukrový máček, tradiční zelený 1kg

273 Kč Měrná cena: 27,30 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
273 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
259 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrový máček, tradiční zelený 1kg

Detailní popis produktu

Sváteční elegance pro vaše dorty s vánočním zeleným máčkem SweetArt

Zelené cukrové zdobení pro dokonalý finiš: Hledáte spolehlivý způsob, jak proměnit vánoční cukroví nebo narozeninový dort v jedinečné sladké dílo? Eshop Sladké potřeby přináší tento sytě zelený cukrový máček, který dodá každému dezertu lákavou texturu a slavnostní barvu.

Proč si produkt zamilujete

Snadná aplikace na různé povrchy: Drobné kuličky výborně přilnou na čerstvý krém, stejně jako na povrch, kde je použita potahovací hmota na dort nebo rozetřená čokoládová poleva na dort.

Kreativní zdobení bez námahy: Pro nápadité pečení můžete máček libovolně kombinovat s jinými posypy, přičemž skvělý kontrast vytvoří například kontrastní cukrová perla na zdobení.

Nezbytná výbava pro každého cukráře: Ať už vybíráte vše na dort pro rodinnou oslavu, nebo sháníte spolehlivé cukrářské potřeby ve velkém gastro balení, tento kilogramový posyp vám vydrží na desítky výtvorů.

Parametry a složení

Značka: SweetArt | EAN: 6427281102607

Složení: cukr (min. 97%)(EU), voda, škrob (kukuřičný), barviva: Tartrazin (E102), Brilantní modř FCF (E133), leštící látky: karnaubský vosk (E903, šelak (E904), včelí vosk bílý (E901)

Upozornění: Barvivo E102 může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1667 kJ/392 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 98,02 g (z toho cukry 97,5 g), bílkoviny 0 g, sůl 0 g

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 6427281102607
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové zdobení zajíčci a mrkvičky 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844801810
Cukrový máček stříbrný na dort 50g
100 Kč
Měrná cena: 200 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000834
Cukrový máček, malinově růžový 50g
33 Kč
Měrná cena: 66 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000007123
Cukrové perly stříbrné matné a nebesky modré 5 mm 40g
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000018747
Cukrový máček barevný světlý 50g
33 Kč
Měrná cena: 66 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000004405
Dortové zdoben, motiv princezna 25g - barevné
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844801131
Šupiny z bílé polevy na dort 70g
44 Kč
Měrná cena: 62,86 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217871383
Cukrový máček, modrý 50g
33 Kč
Měrná cena: 66 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000007130
Cukrové krystalky s čokoládou barevné 70g
77 Kč
Měrná cena: 110 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873646
Čokoládová dekorace Magnolia růžová 10ks
68 Kč
Měrná cena: 6,80 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000003159
Jemné bílé 2,5 cm cukrové květy - Prémiové, 20 ks
💰 AKCE
375 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 18,75 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2010000005309
Cukrové zdobení Fotbal na dort 3 x 23g
88 Kč
Měrná cena: 125,71 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8435599773424