Zápich do dortu růžový s perlami LOVE (4 ks) ▹

110 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zápich do dortu růžový s perlami LOVE (4 ks) ▹

Detailní popis produktu

Dodáte svému dortu eleganci i punc výjimečnosti pomocí tohoto zápichu zdobeného perličkami. Stylový nápis LOVE se skvěle hodí na svatební dorty, zásnuby, výročí nebo jakoukoliv slavnostní příležitost, kde chcete zdůraznit romantickou atmosféru.

Výška: 12,5 cm (4,5 cm bez zapichovací části)

Kategorie: Zapichovací 3D dekorace do dortu
EAN: 2025000005976
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové dekorace růžový maček 80g
102 Kč
Měrná cena: 127,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516993
Cukrové perly, nebesky modré 7mm 40g
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000438
Cukroví jednorožci a rohy PME 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844801087
Cukrový máček, světle zelený 90g
95 Kč
Měrná cena: 105,56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101822
Srdíčka fialová 80g, Cukrářské zdobení
55 Kč
Měrná cena: 68,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217872069
Cukrové perly, černé 7mm 40g
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000421
Cukrové perly, zlatožluté matné 5mm 80g
55 Kč
Měrná cena: 68,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101389
Cukroví pavouci a pavučiny PME 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5061056009794
Cukrová, barevná abeceda na dorty 25g
72 Kč
Měrná cena: 288 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844800950
Cukrové perly růžové 7mm 40g
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2024000008536
Sprinkle Medley – cukrové sypání Frozen 180g
216 Kč
Měrná cena: 120 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512697209
Cukrová krvavá očička na dort 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5061056009770