Zápich do dortu Vánoční stromeček s vánočními motivy (10 ks) ▹

86 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
86 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
82 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zápich do dortu Vánoční stromeček s vánočními motivy (10 ks) ▹

Detailní popis produktu

Dodejte svému vánočnímu dortu jedinečný sváteční vzhled pomocí sady dekorativních zápichů obsahujících jeden vánoční stromeček a devět vánočních motivů. Tato sada vytvoří na vašem dezertu krásnou zimní atmosféru a zvýrazní jeho slavnostní charakter.

Výška: 14 - 21,5 cm (6,5 - 13,5 cm bez zapichovací části)

Kategorie: Zapichovací 3D dekorace do dortu
EAN: 5957240903149
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Sugar Sprinkles – sypání stříbrný cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891776
Sugar Sprinkles – sypání růžový cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891707
Sugar Sprinkles – sypání červený cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891738
Sugar Sprinkles – sypání měděný cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891790
Cukroví jednorožci a rohy PME 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844801087
Cukrová krvavá očička na dort 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5061056009770
Sugar Sprinkles – sypání žlutý cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891721
Cukrové perly, nebesky modrá 7mm 80g
95 Kč
Měrná cena: 118,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101709
278a2901ad0f096b6f653ab38fe56b66
166 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8721154440635
Cukrové perly, světle zelené 7mm 1kg
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101778
Hnědé šupiny z mléčné kakaové polevy 2kg
399 Kč
Měrná cena: 19,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180046549
Cukrové kuličky zlaté velké 1kg
1 137 Kč
Měrná cena: 113,70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-AMO43