Zápich do dortu zlatý Happy Birthday s modrými korálky ▹

86 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
86 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
82 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zápich do dortu zlatý Happy Birthday s modrými korálky ▹

Detailní popis produktu

Ozdobte narozeninový dort stylově! Tento elegantní zlatý zápich s nápisem Happy Birthday je doplněn jemnými korálky, které dodávají dekoraci moderní a slavnostní vzhled.

Výška: 20,5 cm (11 cm bez zapichovací části)

Kategorie: Zapichovací 3D dekorace do dortu
EAN: 2025000006102
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Srdíčka z cukru, růžová 55g
115 Kč
Měrná cena: 209,09 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3700392474171
Cukrové diamanty pastelové 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
5056844801025
Sugar Sprinkles – sypání měděný cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891790
Cukrové zdobení pastelové kuličky 70 g
115 Kč
Měrná cena: 164,29 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3700392474096
Cukrové perly, vánoční zelená 7mm 1kg
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101495
Sugar Pearls, velké bílé perly 70 g
133 Kč
Měrná cena: 190 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512696745
6eded82b3e7426829ba0763a8d47bcbf
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
5056844801049
Sprinkle Medley – perličky bordeaux 60 g
87 Kč
Měrná cena: 145 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512694673
1a02fa12c810b5c8e88fc0b5b300bd1a
89 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116715516
Cukrové sypání Sprinkle Medley, zelené 65g
103 Kč
Měrná cena: 158,46 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512695502
Cukrová srdíčka stříbrná 80g
55 Kč
Měrná cena: 68,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217872113
Cukrové perly, růžové 7mm 80g
95 Kč
Měrná cena: 118,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101860