Zápich do dortu zlatý Happy Birthday se zlatými korálky ▹

86 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
86 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
82 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zápich do dortu zlatý Happy Birthday se zlatými korálky ▹

Detailní popis produktu

Ozdobte narozeninový dort stylově! Tento elegantní zlatý zápich s nápisem Happy Birthday je doplněn jemnými korálky, které dodávají dekoraci moderní a slavnostní vzhled.

Výška: 20,5 cm (11 cm bez zapichovací části)

Kategorie: Zapichovací 3D dekorace do dortu
EAN: 2025000006133
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové diamanty pastelové 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
5056844801025
278a2901ad0f096b6f653ab38fe56b66
166 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8721154440635
Cukrová krvavá očička na dort 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5061056009770
40473810f5a93321d7c23c3d5a9ca383
93 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (19 ks)
5061027432095
Růžový, žlutý a zelený kokos
51 Kč
Měrná cena: 56,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
1252
a7fb09b3b2d1439f4bd00a4e5a7c9c82
101 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692716
b20d1a1634e515518dc388efdef2b4de
99 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512694543
a2a5b175f78bf330faababdd5b763bc0
284 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4260658660117
4a561bb6cb12cb1690b58bd90098025a
54 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
2025000005587
Cukrové perly Minnie 7mm 40g - růžová, šedá, bílá
39 Kč
Měrná cena: 97,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000000452
661a163f5627fd78a36e32182fb8d556
70 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360524
Srdíčka z cukru, růžová 55g
115 Kč
Měrná cena: 209,09 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3700392474171