Zdobení na cukroví, dorty - PASTELOVÉ MINI VÁLEČKY, Německo 80g

68 Kč Měrná cena: 85 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
68 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
65 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - PASTELOVÉ MINI VÁLEČKY, Německo 80g
17381 CM173811
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte svým dortům jemný pastelový nádech

Zaujměte hosty neodolatelným zdobením: S těmito pastelovými mini válečky od Cake Masters proměníte běžné pečení v profesionální cukrářský zážitek. Jsou ideální volbou pro každého, kdo miluje kreativní pečení a chce dotáhnout narozeninový dort k dokonalosti.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Jemné pastelové barvy dodají vašim zákuskům elegantní vzhled, který ocení každý milovník sladkostí.

Snadná aplikace: Praktická uzavíratelná dóza z našeho eshop Sladké potřeby zajistí pohodlné zdobení a dlouhou čerstvost.

Univerzální využití: Využijte je při dekoraci cukroví nebo jako vše na dort, co zaručeně nadchne malé i velké oslavence.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712373817

Složení: Cukr, glukózový sirup, škrob (kukuřičný), rostlinný olej (kokosový, řepkový), potravinářské barvivo (jablko, světlice barvířská, spirulina, citronový koncentrát), emulgátor: lecitiny; Koncentrát šťávy z červené řepy, leštící látka: karnaubský vosk; Barvivo: E132.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 403 kcal, tuky 2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,5 g), sacharidy 95 g (z toho cukry 86 g), protein 0,8 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712373817
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

43cf5279775e581f1e7dda3f3fba1706
214 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705920
Motýlci červení a květiny mini žluté 30ks
48 Kč
Měrná cena: 1,60 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5907516516313
11bc1a278c947ddfcbd597aa77a0b4bc
264 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232770900
Hotová jedlá zlatá krajka
Z NĚMECKA 🇩🇪
134 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325700
12085 CM120850
Z NĚMECKA 🇩🇪
58 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712320859
Cukrové kuličky, Cars 5mm 80g - černá, modrá, žlutá, červená
66 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102287
Cukrové zdobení na dort Piráti 3 x 23,3g
55 Kč
Měrná cena: 78,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773448
6aa246e9ea0de052aa92ca875a80fd61
126 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599770690
22144e40119322ed26339d731065f114
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013124
e377ba839f149fe3c7f8177c01c7f832
106 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027397585
ac566d9c91809ed77e6d7b27811e5770
64 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399350
12565 CM125650
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325656