Zdobení na cukroví, dorty - VÁNOČNÍ ČAS, Německo 80g

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - VÁNOČNÍ ČAS, Německo 80g
17788 CM177881 (1)
💰 AKCE

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Jedinečné PARTY zdobení na cukroví a jiné dezerty Cake-Masters Prinkles Cozy Time 80g

Cukrové sypání v uzavíratelné dóze. Dlouhá trvanlivost.

Složení:

Cukr, ŠKROB (Z PŠENICE/KUKUŘICE, Brambor) (OBSAHUJE LEPEK), Glukózový sirup, Rýžová mouka, Dextróza, Potravinářské barvivo: černý rybíz, citron, ředkev; Barviva: E 120, E 171, E 172, E 173, E 174, E 555; Nátěrová látka: šelak, bílý včelí vosk; rostlinný tuk (kokosový, řepkový, palmový), okyselovač: kyselina citronová; aroma, sůl, zahušťovadlo: arabská guma; Želatina (hovězí).
 

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 391 kcal
tuk 1,5 g / z toho celkem mastné kyseliny 0,6 g
sacharidy 94,7 g / z toho cukry 81,6 g
protein 0,6 g
sůl 0,1 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712377884
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

a06d57e4d90c7d65b0e8a92d7d509603
161 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232771013
Cukrové hvězdičky modré 50g
35 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006768
Krásný jedlý květ - 15 ks - Pivoňka, žlutá 5,5 cm
💰 AKCE
266 Kč
(–15 %)
Měrná cena: 17,73 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
PM-320715
Jemné bílé 2,5 cm cukrové květy - Prémiové, 20 ks
💰 AKCE
375 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 18,75 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2010000005309
cukrove pusinky ruzove 50 g
69 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005761
Cukrové perly, Love mix 5mm 80g - růžová, červená, bílá
💰 AKCE
97 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 121,25 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
6427281102423
ac566d9c91809ed77e6d7b27811e5770
64 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399350
c1fb230b82f15053ec1cb81e1650f117
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013117
bbbe7e4e344bf6065c516deb6122a038
205 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709270
ae1abea78880989fc56ed41aa5fc0a90
61 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758681
Cukrové zdobení, Snowman mix 80g - oranžová, černá, bílá
💰 AKCE
70 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 87,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
6427281107442
Cukrový máček stříbrný na dort 50g
100 Kč
Měrná cena: 200 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000834