Zdobení na cukroví, dorty - ZLATÝ CUKR, Německo 100g

74 Kč Měrná cena: 74 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
74 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
70 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - ZLATÝ CUKR, Německo 100g
14649 CM146491
💰 AKCE

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Jedinečné vánoční zdobení na cukroví a jiné dezerty Cake-Masters slídový cukr zlatý 100g

Pestré vánoční - velikonoční sypání v uzavíratelné dóze. Dlouhá trvanlivost.

Složení:

Cukr, rostlinný tuk (kokos), barvivo: E 172; Nátěrová látka: šelak.

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1703 KJ / 401 kcal
tuk 0 g / z toho celkem mastné kyseliny 0 g
sacharidy 100 g / z toho cukry 100 g
protein 1,9 g
sůl 0 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346491
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

8b00ee14895d47c8985184749b0c2568
💰 AKCE
112 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8594027396229
afa364603316f7ed68ebfb8d64bf076e
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622038267
Cukrový máček barevný perleťový 86g
71 Kč
Měrná cena: 82,56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844803593
Cukrová srdíčka - malá bílá, broskvová a červená 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000010581
a06d57e4d90c7d65b0e8a92d7d509603
161 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232771013
Cukrové perly, Christmas mix 5mm 80g - bílá, červená, zelená
💰 AKCE
97 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 121,25 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
6427281102485
Cukrové zdobení Tlapková patrola 3 x 23,3g
76 Kč
Měrná cena: 108,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773400
Čokoládová dekorace zelené lístky 18ks
110 Kč
Měrná cena: 6,11 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000003142
Cukrové zdobení, Snowman mix 80g - oranžová, černá, bílá
💰 AKCE
70 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 87,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
6427281107442
ef64d81d42855a3ef4e49455391da17c
53 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399725
Cukrové perly, světle zelené 5mm 50g
39 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005624
c2ff7351f3de2a0c3b22ba62774a441a
231 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4252022450080