Žlutý fix s potravinářským barvivem

48 Kč Měrná cena:
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
48 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
46 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Žlutý fix s potravinářským barvivem
11225 CM112251
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vylaďte své dorty k dokonalosti se žlutým fixem Cake Masters

Proměňte své pečení v umělecké dílo: S tímto praktickým potravinářským fixem snadno vykreslíte detailní motivy, nápisy nebo jemné kontury přímo na vaše dorty a dezerty.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Maximální přesnost: Hrot o síle 1 mm je ideální pro psaní drobných detailů, díky čemuž se stanou vaše cukrářské potřeby ještě efektivnější.

Široké využití: Fix je skvělý pro zdobení povrchů jako je marcipán či fondán, které dodají vašemu výtvoru profesionální vzhled.

Jednoduchost v rukou: Pokud řešíte vše na dort, tento fix vám ušetří čas při zdobení narozeninových dortů i svátečního cukroví.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters, Německo | EAN: 4250712312250

Složení: voda, zvlhčovadlo: glycerin; barviva: E 102*, E 110*, E 122*, E 133; Okyselovadlo kyselina citrónová; emulgátor: E 433; Konzervační látka: E 202. (* Může zhoršit pozornost a aktivitu dětí.)

Skladování: Trvanlivost cca 1 rok při správném skladování v suchu a chladu.

Kategorie: Fixy a psací gely
EAN: 4250712312250
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Hnědý jedlý fix
Z NĚMECKA 🇩🇪
153 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060475074178
Růžový fix s jedlou barvou
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712312281
Zdobicí tuba na psaní, gel bleděmodrý psací 20 g
62 Kč
Měrná cena: 62 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622077808
06ada3c5ad7cc98bc7b453fb634b6f74
💰 AKCE
111 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060475074390
Oboustranný jedlý fix pro psaní na dort, SADA 5ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
439 Kč
Měrná cena: 87,80 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060369625264
4f1697cbee074190ad5bc48b2ab2498c
316 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051085378197
Zelená cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322457
Fixy s jedlou barvou AF s dvojím hrotem (barevné) 8 ks/sada
💰 AKCE
420 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
MOI-LES200DUO
00564a8ee77dc79474cce1ff6484af85
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092900815
1bce24f3b3e4e381c125699c5d9dcc42
116 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
634158982408
022fcb0239db3dab57408896df4fa74b
84 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
8720512692051
Modrá cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322464