Růžový fix s potravinářským barvivem

48 Kč Měrná cena:
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
48 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
46 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Růžový fix s potravinářským barvivem
Růžový fix s jedlou barvou
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vylaďte své dorty k dokonalosti s růžovým potravinářským fixem

Potřebujete detailně vykreslit detaily nebo napsat vzkaz na narozeninový dort? Tento šikovný pomocník z našeho eshopu Sladké potřeby vám umožní precizní zdobení, díky kterému bude vaše domácí pečení vypadat jako z profesionální cukrárny.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Maximální přesnost: Se sílou hrotu 1 mm hravě vytvoříte jemné linky a dekorativní nápisy na marcipán nebo fondán.

Univerzální použití: Fix je ideální pro psaní na oplatkový papír, gumovou pastu nebo královskou polevu, což z něj dělá nezbytnou součást pro každé moderní pečení.

Snadná manipulace: Díky ergonomickému tvaru fixu snadno vyzdobíte každý narozeninový dort a vše na dort, co si jen vymyslíte.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712312281

Složení: voda, zvlhčovadlo: glycerin; barviva: E 102*, E 110*, E 122*, E 133; Okyselovadlo kyselina citrónová; emulgátor: E 433; Konzervační látka: E 202. (* Může zhoršit pozornost a aktivitu dětí.)

Skladování: Trvanlivost cca 1 rok.

Kategorie: Fixy a psací gely
EAN: 4250712312281
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Červená cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322440
DZ4W000101
MOI-LES230
Jedlý potravinářský fix – modrý 2g
111 Kč
Měrná cena: 111 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931899086
ec4f8a8850bac39c942dfdb0fc12bb43
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092900709
Hnědá cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322471
022fcb0239db3dab57408896df4fa74b
84 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
8720512692051
Modrý fix s jedlou barvou
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712312298
1bce24f3b3e4e381c125699c5d9dcc42
116 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
634158982408
e27842912a97f6911f0a002075608b2d
130 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692174
Jedlý fix oboustranný, Citrus Lemon
111 Kč
Měrná cena: 111 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
702811591363
Modrá cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322464
Růžový jedlý fix
Z NĚMECKA 🇩🇪
153 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060475074239