Cukrové tyčinky bílé, červené a modré 90g

123 Kč Měrná cena: 136,67 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
123 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
117 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrové tyčinky bílé, červené a modré 90g

Detailní popis produktu

Barevné cukrové zdobení pro vaše slavnostní dorty

Barevný akcent pro vaše sladké tvoření: Hledáte originální a efektní finiš pro domácí pečení, který okamžitě upoutá pozornost? Tato trojkombinace představuje ideální jedlé zdobení na dort, muffiny i drobné zákusky, přičemž eshop Sladké potřeby vám přináší prémiovou kvalitu pro každou oslavu.

Proč si produkt zamilujete

Tři zářivé odstíny: Hravá kombinace bílé, červené a modré barvy zajistí, že každý narozeninový dort získá jedinečný vzhled, který skvěle podtrhne vybraná cukrářská dekorace.

Praktické rozdělení: Balení 3 x 30 g vám umožní aplikovat barvy jednotlivě, nebo je libovolně namíchat do pestrého posypu přesně podle vaší fantazie.

Snadná aplikace: Zdobení bezchybně drží na krému, polevě i v případě, že je základem hladká potahovací hmota, což z tohoto produktu dělá oblíbené cukrářské potřeby a spolehlivé řešení, pokud sháníte vše na dort.

Parametry a složení

Značka: 4Cake Česká republika | EAN: 8594217871864

Balení: Balení obsahuje 3 x 30 g.

Složení: bílý cukr, PŠENIČNÁ MOUKA, melasa, mastek, leštící látka Capol, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahušťovadla E415, E412, E466, barviva E110, E124, E133

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1570 kJ/375 kcal, tuky 5,5 g (z toho nasycené 1,5 g), sacharidy 90 g (z toho cukry 87 g), bílkoviny 4,5 g, sůl 0,01 g

Kategorie: Zdobení a dekorace
EAN: 8594217871864
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

7227047b59e7e8d41c33dd18d5fc577b
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143515279
250g Modelovací hmota na dortové dekorace, Vanilková
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100580
ef0393816ee39e01e83f3c7985aff501
93 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860441
ee2aeba7cd97f93b8f43f13130c8cdfe
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123956
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100597
ec8c5d646f4979438f44331764b93f86
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242860427
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
846cb0ad5174d136242afb7f20e26a36
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124359
515fe0f0f6de5a7ae5f945916ee9c7a4
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124120
554e778da53da374ce0c1fe389fd672e
167 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030100068
Původ: Vyrobeno v Itálii, což zaručuje vysokou kvalitu a tradiční řemeslné zpracování. S touto prémiovou potahovací hmotou LAPED se vaše cukrářské projekty stanou snadnějšími a zábavnějšími. Užijte si radost z tvorby a potěšte své blízké nádhernými a chutnými dorty.  Složení: cukr, qlukózový sirup, voda, rafinované a plně ztužené rostlinné tuky (palma, bavlna, kokos, světlice barvířská, slunečnice, babassu, bambucké máslo a máslo illipe, v různém poměru), stabilizátory E414, E466, E412, emulgátor E422, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, barvivo E171, aroma.   Nutriční hodnoty na 100g: energetická hodnota 1577 kJ/389 kcal, tuky 4,7 g - z toho nasycené mastné kyseliny 3,5 g, sacharidy 87,8 g - z toho cukry 80,2 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.  Doporučení: před prací doporučujeme jemně zaprášit pracovní plochu práškovým cukrem nebo škrobem. Nespotřebovanou hmotu uchovávejte dobře uzavřenou, aby nedocházelo k osychání.
880 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-LAPWON-5
9d411d09cc567e3841fd3335fa2cbdc3
284 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120474