Punč - Aroma do potravin 20ml

39 Kč Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
39 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
37 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Punč - Aroma do potravin 20ml

Detailní popis produktu

Intenzivní punčové aroma pro dokonalé pečení a provoněné dorty

Tradiční punčová chuť: Dodejte svým dezertům nezaměnitelný šmrnc a plnou chuť díky prověřené receptuře od značky Aroco. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám nabízí prvotřídní potravinářské aroma i další cukrářské potřeby, se kterými proměníte každý narozeninový dort v nezapomenutelný zážitek.

Proč si produkt zamilujete

Vysoká vydatnost: Koncentrované složení zajistí plnou chuť již při dávkování jedné čajové lžičky na celý kilogram surovin.

Perfektní základ pro korpus: Skvěle ochutí těsto na pečení, pro které je ideální volbou spolehlivá forma na pečení z naší nabídky.

Snadné ladění chutí: Objevte kompletní sortiment a vše na dort, kde se punčový tón výborně doplňuje s prvky, jako je sladká potahovací hmota.

Parametry a složení

Značka: Aroco | EAN: 8590105550569

Složení: voda, líh, propylenglykol, aromatické látky

Použití: na 1 kg surovin použijte 1 čajovou lžičku aromatu.

Kategorie: Aroma tekuté
EAN: 8590105550569
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

08b6f26b16d0dd0d9b13bf4cdc323956
58 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
D--3055
Meruňky - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8590105550507
76bd87bfcb32a5b393b42cdf904a4461
284 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304299807
Vanilka - Aroma do potravin 20ml
55 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (24 ks)
8590105550644
Lískový ořech - Aroma do potravin 20ml
60 Kč
Měrná cena: 300 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550408
3ae6e6dd77cc35317d83c721ee814d13
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8590105550200
3678e6329e9b256bfee29f340ba6e2fe
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (56 ks)
8590105550019
Kokos - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8590105550385
Potravinářské aroma - broskev 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550101
54a630020611b2768ce02f7199d49ee0
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8595122342326
Mandle hořká - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550446
Rum - Aroma do potravin 20ml
42 Kč
Měrná cena: 210 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (22 ks)
8590105551917