Aroma do potravin (20 ml) Ananasové ▹

46 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (56 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
46 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
44 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Aroma do potravin (20 ml) Ananasové ▹

Detailní popis produktu

Použití: na 1 kg surovin použijte 1 čajovou lžičku aromatu.

Složení, co obsahuje produkt - Aroma do potravin 20 ml Ananasové pro cukrářské účely:

voda, líh, propylenglykol, aromatické látky

Kategorie: Aroma tekuté
EAN: 8590105550019
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Vanilkový extrakt Madagascar Bourbon Vanilla Gourmet 200ml
339 Kč
Měrná cena: 169,50 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4779060690150
54a630020611b2768ce02f7199d49ee0
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8595122342326
Káva - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550323
811a92fea06d05ee0d0e769baef2f476
💰 AKCE
41 Kč
(–19 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8590105550224
Rum - Aroma do potravin 20ml
42 Kč
Měrná cena: 210 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (22 ks)
8590105551917
Mandle hořká - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550446
Punč - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550569
d2d130edfe709b5829112d6eb7952d9e
270 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304255490
e61b4f8cafe50c6c7719ae4181c4d01a
52 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550484
Potravinářské aroma - broskev 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550101
Čokoláda - Aroma do potravin 20ml
43 Kč
Měrná cena: 215 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550149
76bd87bfcb32a5b393b42cdf904a4461
284 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304299807