Bakels Ganache s příchutí tmavé čokolády 500g

180 Kč Měrná cena: 36 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
180 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
171 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Bakels Ganache s příchutí tmavé čokolády 500g

Detailní popis produktu

Dokonalá čokoládová chuť pro moderní pečení a dorty

Luxusní sametový krém bez námahy: Bakels ganache s příchutí tmavé čokolády přináší intenzivní chuťový profil a hedvábnou texturu pro každodenní pečení. Náš eshop Sladké potřeby vám přináší tuto profesionální surovinu, se kterou snadno dotáhnete každý narozeninový dort k dokonalosti.

Proč si produkt zamilujete

Okamžité použití: Hladká cukrářská hmota nevyžaduje žádnou zdlouhavou přípravu a můžete s ní rovnou plnit řezy, rolády i jemné zákusky.

Všestranné využití: Skvěle poslouží jako lesklá poleva i jako základ pro domácí čokoládové speciality, pro které je ideální forma na pralinky.

Precizní zdobení: Pro rovnoměrné roztírání krému skvěle poslouží cukrářská špachtle, zatímco pro jemné detaily využijete cukrářský zdobicí sáček ze sortimentu vše na dort a dalších cukrářské potřeby.

Parametry a složení

Značka: Bakels (CZ distribuce) | EAN: 5999578440514

Složení: rostlinný olej (palmový a shea), cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (14 %), SUŠENÉ ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO, emulgátor slunečnicový lecitin, vanilin

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2400 kJ/580 kcal, tuky 42 g (z toho nasycené 17 g), sacharidy 43 g (z toho cukry 41 g), bílkoviny 6,5 g, sůl 0,13 g

Kategorie: Krémy a náplně hotové
EAN: 5999578440514
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Bakels Ganache s příchutí lískových ořechů 500g
168 Kč
Měrná cena: 33,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440521
4beb76a32e6a3ef0ae49ba7756487c80
174 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229007865
Hladký pomerančový krém Caravella Gran 250g Cukrářská
62 Kč
Měrná cena: 24,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874162
Ořechová pasta z lískových jader 100% 200g
282 Kč
Měrná cena: 141 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874049
Hladký lískooříškový krém Caravella Gran 250g
87 Kč
Měrná cena: 34,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874186
252bf6024d067b6c6e9c05ebff78f239
78 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229005243
Bakels Ganache s jahodovou příchutí 500g
201 Kč
Měrná cena: 40,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440552
b2034db5ab670f30aedd48a6571700a4
134 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229011671
hotový krém na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
147 Kč
Měrná cena: 29,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712336850
b2be61cf972efb02a922943e44771afd
580 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410836709032