Gelová barva Sugarflair (42 g) Extra sytá černá ▹

Položka byla vyprodána…
313 Kč Měrná cena:
Dostupnost: AKTUÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
313 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
297 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Gelová barva Sugarflair (42 g) Extra sytá černá ▹

Detailní popis produktu

Představujeme Vám naši extra sytou gelovou potravinářskou barvu, která zcela změní váš způsob pečení a zdobení! Tato extra koncentrovaná barva je ideální pro barvení potahovacích hmot, marcipánu, krémů a těst, což Vám umožní dosáhnout dokonalých odstínů a vytvořit úžasná sladká díla.

Naše gelová barva je snadno použitelná a vysoce účinná. Stačí použít malé množství barvy pomocí párátka a postupně přidávat, dokud nedocílíte požadovaného odstínu. Díky tomu máte naprostou kontrolu nad intenzitou barvy a můžete snadno experimentovat s různými odstíny a kombinacemi.

Nenechte si ujít příležitost zvýšit svou kreativitu v pečení a zdobení s touto gelovou potravinářskou barvou.

Složení, co obsahuje produkt - Gelová barva Sugarflair 42 g Extra sytá černá pro cukrářské účely:

zvlhčující látka E422, voda, protispékavá látka E551, barviva E124, E133, E104



Dávkování - návod k použití:
max. 3,2 g na 1 kg hmoty

Kategorie: Gelové barvy
EAN: 610370673744
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800
Položka byla vyprodána…

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

7cec9d6f6af35100ec9161af3efbe5cf
102 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512691528
193ebdcf76009a2cac57e07994a43fd4
115 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211699484
0df4c04fa5a1da79cb94c930261c3e6f
88 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211694625
1e8519c06f4aaad80c547240f8a4afff
115 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211699446
Gelová barva hnědá 20g
81 Kč
Měrná cena: 405 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123529
Gelová barva oranžová 20g
81 Kč
Měrná cena: 405 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8051277123482
b08411d5b7cf5897cec83a922d8bbd60
89 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
04-0-0035
88f48b63c563e1588d556573d161f7d4
152 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931895385
Gelová barva červená ruby (ruby red) 25g
125 Kč
Měrná cena: 500 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
610370673249
9de9e093705c46c10f5d088fa4d64e9d
88 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622068141
Gelová barva zelená pastelová, (peppermint) 25g
115 Kč
Měrná cena: 460 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
610370673621
WYDAJNY BARWNIK SPOZYWCZY W ZELU MODECOR FIOLETOWY DO TORTU CIAST 20G TUBKA
70 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
MO23278