Ruby čokoláda Callebaut 32,8% (250 g) ▹

348 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
348 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
331 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ruby čokoláda Callebaut 32,8% (250 g) ▹

Detailní popis produktu

Po hořké, mléčné a bílé čokoládě je ruby čokoláda nejporozuhodnější objev za posledních 80 let. Oslnivý zázrak matky přírody, který přináší naprosto nový chuťový zážitek a unikátní barvu. Zrozen z rubínového kakaového bobu, bez přidaných barviv, bez přidaných ovocných příchutí.

Ruby RB2 posouvá požitek na novou úroveň. To vše díky intenzivnější, ovocnější chuti a štiplavými, kyselými tóny než kterákoli ruby čokoláda před ní. Ruby RB2 má rovněž intenzivnější, jiskřivější barvu. Doporučujeme používat ruby ??RB2 co nejvíce v její čisté podobě, ale díky tekutosti (značeno 3 kapkami) je vhodná pro širokou škálu aplikací.

Složení, co obsahuje produkt - Ruby čokoláda Callebaut 32,8% 250 g pro cukrářské účely:

cukr, kakaové máslo, sušené odstředěné MLÉKO, kakaová hmota, regulátor kyselosti kyslina citronová, emulgátor SÓJA - sojový lecitin

Obsah kakaové sušiny min. 32,8%.

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Ruby čokoláda Callebaut 32,8% 250 g

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. Ruby čokoláda Callebaut 32,8% (250 g) je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

#ShowMore#

Nutriční hodnoty, Ruby čokoláda Callebaut 32,8% 250 g ve 100 g:

ve 100 g:
energie 2377 kJ/568 kcal, tuky 37 g (z toho nasycené 22 g), sacharidy 51 g (z toho cukry 51 g), bílkoviny 6,3 g, sůl 0,2 g

Kategorie: Čokolády bílé, karamel a ruby
EAN: 2024000008086
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Bílá čokoláda na polévání Ice 250g
225 Kč
Měrná cena: 90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000008540
9ea89d2e32b9cb69145253e787a97000
204 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712309311
Blanxart Pravá bílá čokoláda Born 28% 500g
296 Kč
Měrná cena: 59,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008614
Pravá bílá čokoláda 31% 1kg
455 Kč
Měrná cena: 45,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180064369
eb10bfa1c2a81d784b18aa5252b5cce3
4250712394836
cz pim 424709001001 00
1 057 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4337182128540
2a8e07e97d526f8e408907c99c5ff969
210 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712309281
cz pim 266837001001 00
1 678 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037364294
4df85334f20a0cc2fd0e4d8e1303c818
💰 AKCE
541 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5410522730357
Čokoládové dropsy termostabilní bílé 23,5% 250g
123 Kč
Měrná cena: 49,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006966
Ruby čokoláda na polévání Ice 250g
313 Kč
Měrná cena: 125,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000008823