Callebaut Karamelová čokoláda GOLD (2,5 kg) ▹

1 893 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
1 893 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
1 798 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Callebaut Karamelová čokoláda GOLD (2,5 kg) ▹

Detailní popis produktu

Intenzivní vyvážená karamelová čokoláda se smetanovými tóny, máslovou chutí a jemnou špetkou soli.

Vytvořena a zpracována z výběrových ingrediencí jako jsou karamelizovaný cukr a MLÉKO. GOLD má intenzivní vyváženou karamelovo-čokoládovou chuť s bohatými smetanovými tóny a jemnou špetkou soli. GOLD hýří karamelovými odstíny se zlatým nádechem.

Složení, co obsahuje produkt - Callebaut Karamelová čokoláda GOLD 2,5 kg pro cukrářské účely:

kakaové máslo, cukr, sušené plnotučné MLÉKO, laktóza, sušená syrovátka, sušené odstředěné MLÉKO, karamelizovaný cukr (2%), emulgátor SÓJA - sojový lecitin, přírodní vanilkové aroma, sůl

Obsah kakaové sušiny min. 30,4%.

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Callebaut Karamelová čokoláda GOLD 2,5 kg

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. Callebaut Karamelová čokoláda GOLD (2,5 kg) je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

#ShowMore#

Nutriční hodnoty, Callebaut Karamelová čokoláda GOLD 2,5 kg ve 100 g:

ve 100 g:
energie 2388 kJ/571 kcal, tuky 37 g (z toho nasycené 23 g), sacharidy 51 g (z toho cukry 50 g), bílkoviny 8 g, sůl 0,51 g

Kategorie: Čokolády, polevy, kakao
EAN: 5410522555257
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

6edce9f49beed1dea2f8d5cb2a3f79f3
135 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809004094
d2f3ba18b0560f430036a3cf6f85ee31
💰 AKCE
209 Kč
(–3 %)
Měrná cena: 83,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (12 ks)
2017000025634
Haas Glaze Zitronen
70 Kč
Měrná cena: 28 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (26 ks)
9055500172468
Kakaový prášek 10/12% 1kg - Kakao
617 Kč
Měrná cena: 61,70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435438422803
f6fe22b968be4191170327276335431e
30 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809028472
Pravá hořká čokoláda Horta 55% 1kg
736 Kč
Měrná cena: 73,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
41170/C8
5553a6c3374726c57538a7aa6c591077
39 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809028106
Pravá mléčná čokoláda Rambla 39% 1kg
584 Kč
Měrná cena: 58,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
41271/C8
c4e1ea75ee8fee1aaa4063072d7ed596
278 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000004247
Pravá mléčná čokoláda Sants 34% 500g
295 Kč
Měrná cena: 59 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000009789
Haas Glaze Vanille
83 Kč
Měrná cena: 33,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
9789048307572
e64c1f53e97a76cdf13a5c95a9744a79
225 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809026140