Červené rolky s perletí a leskem 50g z čokolády

72 Kč Měrná cena: 144 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
72 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
68 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Červené rolky s perletí a leskem 50g z čokolády
Červené rolky s perletí a leskem 50g z čokolády /11788
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v luxusní šperky

Dodejte svým sladkým výtvorům punc profesionality s exkluzivními čokoládovými rolkami. Tyto drobné cukrářské skvosty s perleťovým efektem promění obyčejné dorty v umělecká díla, za která by se nestyděla ani vyhlášená cukrárna.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okouzlující vzhled: Sytě červená barva v kombinaci s jemným perleťovým leskem zajistí, že váš narozeninový dort bude středem pozornosti každé oslavy.

Prémiová chuť: Základ z kvalitní bílé čokolády dodává dekoraci neodolatelnou jemnost, kterou ocení každý milovník cukrařiny nakupující v náš eshop Sladké potřeby.

Snadná aplikace: Tyto čokoládové ozdoby jsou navrženy pro kreativní pečení, díky čemuž hravě dozdobíte cupcakes nebo jemné dezerty během vteřiny.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712317880

Složení: Cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, emulgátor: slunečnicový lecitin; přírodní vanilková příchuť, barviva: E 172 (oxidy železa a hydroxidy železa), E 120 (karmín).

Výživové hodnoty na 100g: Energie 2387 kJ/ 570 kCal, Tuky 36,2 g z toho nasycené mastné kyseliny 21,8 g, Sacharidy 55 g z toho cukry 54,5 g, Bílkoviny 6 g, Sůl 0,21 g, Vláknina 0 g.

Kategorie: Tipy pro vánoční pečení cukroví
EAN: 4250712317880
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

6dc782e8807d3bfa695c443b22485f00
39 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607934572
5876c45af6a93d62ca44e79f14c4daf0
💰 AKCE
320 Kč
(–15 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594021417180
Směs na rychlý, lehký vanilkový krém 1kg
Z NĚMECKA 🇩🇪
396 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4002809059049
828bef3224540d1bf61ad97b51df30ba
66 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607990288
eb4f168559ed90f0c46e68427ad0c565
36 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607934381
cz pim 610691001001 00
💰 AKCE
23 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (22 ks)
8721037103978
Cukrové mini pusinky 4 barev (30g)
Z RAKOUSKA 🇦🇹
126 Kč
Měrná cena: 420 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4064285114018
4ed3a8a8becf7b02ca52548706011a5d
35 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607934473
40423d37c9410d507cd7c54bf80f3c35
28 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594021413229
Směs na tvarohový krém
Z NĚMECKA 🇩🇪
60 Kč
Měrná cena: 37,50 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4002809003905
Poleva - citrónová 100 g
💰 AKCE
38 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8584002001101
Vánoční dekorační sada z cukru, Santa a sob
Z NĚMECKA 🇩🇪
121 Kč
Měrná cena: 806,67 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462171729