Zelené rolky s perletí a leskem 50g z čokolády

74 Kč Měrná cena: 148 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
74 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
70 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zelené rolky s perletí a leskem 50g z čokolády
Zelené rolky s perletí a leskem 50g z čokolády
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v luxusní umělecká díla se zelenými čokoládovými rolkami

Dodejte svým sladkostem neodolatelný třpyt a eleganci díky prémiovým zeleným rolkám s perletí. Tyto jemné čokoládové dekorace z našeho eshop Sladké potřeby promění každý zákusek v profesionální cukrářský skvost.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Díky unikátní perleti a lesku budou vaše dorty vypadat jako od mistra cukráře.

Všestranné pečení: Ideální volba pro dozdobení dezertů, muffinů nebo jako elegantní detail pro váš příští narozeninový dort.

Kvalitní ingredience: Vsaďte na špičkové cukrářské potřeby, které pozvednou vše na dort na novou úroveň.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712317866

Složení: Cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, přírodní vanilkové aroma, barviva: E 133 (Brilantní modř FCF), E 172 (oxid železa a hydroxid železitý), E 101 (Riboflaviny).

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 2387 kJ/ 570 kCal. Tuky 36,2 g včetně nasycených mastných kyselin 21,8 g. Sacharidy 55 g včetně cukrů 54,5 g. Bílkoviny 6 g. Sůl 0,21 g. Vláknina 0 g.

Kategorie: Tipy pro vánoční pečení cukroví
EAN: 4250712317866
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

59968e72d15f0d408f2c4d6436660892
103 Kč
Měrná cena: 8,58 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4064285111581
246789bacf0f7109408217f375740328
29 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594021413663
406e29e0f2e8af525e4a49707024486f
78 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607990240
3bad3c50850377bed7ba2534b8edbd31
29 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594021414165
Sada pro dekoraci cukroví Santa Claus
Z NĚMECKA 🇩🇪
82 Kč
Měrná cena: 10,25 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712380341
Bronzové bordó rolky s perletí a leskem 50g z čokolády
Z NĚMECKA 🇩🇪
74 Kč
Měrná cena: 148 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712317859
ab88474cd15918485004de345b178738
💰 AKCE
32 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4002809022517
13571 CM135710
Z NĚMECKA 🇩🇪
282 Kč
Měrná cena: 1 128 Kč / 1 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712335693
40423d37c9410d507cd7c54bf80f3c35
28 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594021413229
Vanilkový lusk
Z NĚMECKA 🇩🇪
160 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712350184
Poleva - citrónová 100 g
💰 AKCE
38 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8584002001101
Sada jedlých dekorací na cukroví | 12 ks /18506
Z NĚMECKA 🇩🇪
129 Kč
Měrná cena: 10,75 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462148813