Čokoládová dekorace fotbalový míč 15ks 3cm

106 Kč Měrná cena: 7,07 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
106 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
101 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová dekorace fotbalový míč 15ks 3cm
Čokoládová dekorace fotbalový míč 15ks 3cm
NOVINKA

Detailní popis produktu

Originální čokoládové fotbalové míče pro dokonalý narozeninový dort

Stylové finální zdobení: Plánujete oslavu pro fotbalového nadšence a sháníte vše na dort na jednom místě? Tyto čokoládové dekorace promění vaše sladké pečení v mistrovský kousek a nadchnou každého oslavence.

Proč si produkt zamilujete

Rychlá a snadná aplikace: Ozdoby stačí položit na krém, cupcaky nebo na podklad, který vytvoří zelená potahovací hmota imitující trávník.

Kvalitní sladká chuť: Každá precizně zpracovaná čokoládová ozdoba skvěle chutná a ozvláštní moderní dorty i tradiční zákusky.

Kreativní kombinování: Náš eshop Sladké potřeby nabízí spolehlivé cukrářské potřeby, se kterými snadno sladíte i další tematické cukrové zdobení.

Parametry a složení

EAN: 2017000008309 | Balení: 15 ks | Rozměr: 3 cm

Složení: cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, emulgátor E322 (SÓJOVÝ LECITIN), přírodní vanilkové aroma, SUŠENÉ ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO, SLAZENÉ KONDENZOVANÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, zvlhčující látka E422, zahušťovadlo E440, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, barvivo E172i.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2421 kJ/579 kcal, tuky 37,6 g (z toho nasycené 23,8 g), sacharidy 53,8 g (z toho cukry 53,4 g), bílkoviny 5,9 g, sůl 0,21 g.

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2017000008309
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládová dekorace koule Blue Pearl 8ks
117 Kč
Měrná cena: 14,63 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000000342
Čokoládové koule modré trio 7ks
269 Kč
Měrná cena: 38,43 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116721951
Čokoládové zápichy - Jednorožec UNICORN 12 ks
💰 AKCE Z RAKOUSKA 🇦🇹
91 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 7,58 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
9100000979786
Šupiny z polevy modré na dort 50g
27 Kč
Měrná cena: 54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000004603
Čokoládové koule bílé 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705586
Čokoládové mini lentilky barevné 1kg
711 Kč
Měrná cena: 71,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436585424191
Čokoládové koule hnědé 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704442
Čokoládová dekorace koule Neptune 10ks 2,5 cm
97 Kč
Měrná cena: 9,70 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000013389
Čokoládová dekorace fotbalový míč 410g/189ks
1 115 Kč
Měrná cena: 5,90 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000010860
Čokoládové koule fialové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705531