Čokoládová dekorace fotbalový míč 410g/189ks

1 115 Kč Měrná cena: 5,90 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
1 115 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
1 059 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová dekorace fotbalový míč 410g/189ks
Čokoládová dekorace fotbalový míč 410g/189ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Složení: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, emulgátor E322 (slunečnicový lecitin), přírodní vanilkové aroma, sušené odstředěné mléko, slazené kondenzované plnotučné mléko, zvlhčující látka E422, zahušťovadlo E440, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, barvivo E172i

Rozměr: 3 cm

Balení obsahuje cca 189 ks.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2438 kJ/588 kcal, tuky 39 g (z toho nasycené 24,1 g), sacharidy 54,6 g (z toho cukry 54,6 g), bílkoviny 3,8 g, sůl 0,1 g

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2023000010860
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Křupavé kuličky v čokoládě Mix ( bílá, mléčná, hořká ) 4mm 500 g/sáček
382 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
MOI-BAR9734
Čokoládové koule tělové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705579
Čokoládové koule smaragdové 7ks
265 Kč
Měrná cena: 37,86 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705609
Čokoládové koule bílo-černo-zlaté 7ks
265 Kč
Měrná cena: 37,86 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705487
Čokoládová dekorace trojúhelníky bílé Marble 20ks
84 Kč
Měrná cena: 4,20 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000013218
Čokoládová dekorace květy Magnolia bílá 10ks
65 Kč
Měrná cena: 6,50 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000008079
Zapékací 50% čokoládová dekorace 100g, tmavá - pucky
💰 AKCE
47 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 47 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
4002809945366
57bf79760c1b278e01530559406f2b60
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285111826
Šupiny z polevy modré na dort 50g
27 Kč
Měrná cena: 54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000004603
Čokoládová dekorace Panna Cotta tmavá 10ks
63 Kč
Měrná cena: 6,30 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000011086