Čokoládová zdobicí tuba, Choco Writer černá 25g

69 Kč Měrná cena: 276 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
69 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
66 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová zdobicí tuba, Choco Writer černá 25g
Čokoládová zdobicí tuba, Choco Writer černá 25g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Černá čokoládová zdobicí tužka pro precizní detaily i nápisy

Dokonalé zdobení bez námahy: Vytváření elegantních nápisů a jemných kontur na sušenky i slavnostní dorty nebylo nikdy snazší. Specializovaný eshop Sladké potřeby přináší šikovného pomocníka, se kterým bude každé pečení radostí. Základem pro přesnou tvorbu může být rovná silikonová podložka na modelování, na které jednoduše vytvoříte drobné čokoládové tvary.

Proč si produkt zamilujete

Přesná aplikace a rychlé schnutí: Tenká tryska umožňuje snadno vykreslit i ty nejjemnější linky přímo na upečené dobroty. Rychleschnoucí receptura zajistí, že každý narozeninový dort zůstane čistý a precizně nazdobený.

Opakované rozehřátí bez plýtvání: Tubu lze jednoduše nahřát v teplé vodě a po ztuhnutí kdykoliv znovu rozpustit pro další použití. Vaše oblíbené cukrářské potřeby tak zůstanou kdykoliv připravené k akci.

Lahodná chuť a všestranné využití: Příjemná vanilková příchuť výborně doplní podklad, kterým může být hladká potahovací hmota na dort. Výsledný vzhled pak skvěle doladí drobná jedlá cukrová dekorace, se kterou získáte vše na dort na jednom místě.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8720512695670

Složení: cukr, rostlinný olej (palmový, bambucký), 16,0 % kakaový prášek (se sníženým obsahem tuku), emulgátor: E322 (slunečnicový), barvivo: E153, aroma. Může obsahovat: MLÉKO.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2450 kJ / 570 kcal, tuky 38 g (z toho nasycené mastné kyseliny 36 g), sacharidy 50 g (z toho cukry 48 g), bílkoviny 3,5 g, sůl 1,3 g.

Skladování: Skladujte na tmavém a suchém místě při teplotě 15–20 °C.

Hmotnost: 25 g | Země původu: Nizozemsko

Kategorie: Fixy a psací gely
EAN: 8720512695670
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

11226 CM112261 (1)
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712312267
4f1697cbee074190ad5bc48b2ab2498c
316 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051085378197
ec4f8a8850bac39c942dfdb0fc12bb43
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092900709
00564a8ee77dc79474cce1ff6484af85
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092900815
Fixy s jedlou barvou AF s dvojím hrotem (barevné) 8 ks/sada
💰 AKCE
420 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
MOI-LES200DUO
Zdobicí poleva v tubě, hořká čokoláda 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8721154443896
0e699f6a592a835b7074869d5925e173
💰 AKCE
129 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
5999092900730
Zdobicí poleva v tubě, bílá čokoláda 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8721154443872
Jedlý potravinářský fix – modrý 2g
111 Kč
Měrná cena: 111 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931899086
fa28f98d8b35d170a35e0fa433a9e537
289 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622010157