Zdobicí poleva v tubě, hořká čokoláda 25g

69 Kč Měrná cena: 276 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
69 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
66 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobicí poleva v tubě, hořká čokoláda 25g
Zdobicí poleva v tubě, hořká čokoláda 25g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dokonalé nápisy a kontury s čokoládovou zdobicí polevou FunCakes

Čokoládové zdobení snadno a rychle: Připravte neodolatelné dorty bez nutnosti rozpouštění čokolády díky tubě připravené k okamžitému tvoření. Specializovaný eshop Sladké potřeby nabízí špičkové cukrářské potřeby i kompletní sortiment pro vše na dort, se kterými je každé pečení radostí.

Proč si produkt zamilujete

Okamžité použití bez přípravy: Tubu stačí otevřít a můžete rovnou psát nápisy nebo kreslit jemné linky bez rozehřívání ve vodní lázni.

Pevné a pružné kontury: Poleva spolehlivě drží svůj tvar, zůstává příjemně vláčná a skvěle vynikne tam, kde je základem hladká potahovací hmota.

Jemná špička pro precizní detaily: Úzký aplikátor umožní snadno ozdobit narozeninový dort, sušenky i cupcaky, ke kterým skvěle ladí pestrý cukrářský posyp i nová pečicí forma.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8721154443896

Složení: cukr, rostlinný tuk (palmový, shea), rostlinný olej (řepkový), glukózový sirup, glycerin, kakaový prášek (se sníženým obsahem tuku), SUŠENÉ ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO, voda, barvivo: E153, emulgátor: E322 (slunečnicový), E471, aroma, kyselina: E330, konzervant: E202.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 1611 kJ / 379 kcal, tuky 11 g (z toho nasycené mastné kyseliny 5,7 g), sacharidy 76 g (z toho cukry 69 g), bílkoviny 1,3 g, sůl 0 g.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě 15–20 °C.

Hmotnost: 25 g | Země původu: Nizozemsko

Kategorie: Fixy a psací gely
EAN: 8721154443896
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, hořká čokoláda 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695656
11225 CM112251
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712312250
Zdobicí poleva v tubě, karamel 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8721154443902
4f1697cbee074190ad5bc48b2ab2498c
316 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051085378197
Černá cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322488
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, červená 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8721154440451
Zelená cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322457
Jedlý potravinářský fix – modrý 2g
111 Kč
Měrná cena: 111 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931899086
Zlatý jedlý fix
Z NĚMECKA 🇩🇪
93 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060475074215
0e699f6a592a835b7074869d5925e173
💰 AKCE
129 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
5999092900730