Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, pastelově růžová 25g

69 Kč Měrná cena: 276 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
69 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
66 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, pastelově růžová 25g
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, pastelově růžová 25g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dokonalé nápisy a jemné detaily s růžovou polevou FunCakes

Kreativní zdobení bez námahy: Růžová čokoládová poleva v tubě s vanilkovou příchutí promění každé domácí pečení v radostný zážitek. Náš eshop Sladké potřeby nabízí spolehlivé cukrářské potřeby, se kterými snadno ozdobíte slavnostní narozeninový dort, drobné muffiny i sušenky.

Proč si produkt zamilujete

Precizní tenká špička: Úzký aplikátor umožňuje snadné psaní textů, kreslení kontur i jemných ornamentů přímo na hotové dorty.

Rychleschnoucí a znovu použitelná: Poleva po nanesení rychle tuhne pro dokonale čistý výsledek a v případě potřeby ji můžete v teplé vodě opakovaně rozehřát.

Perfektní kombinovatelnost: V sekci vše na dort polevu skvěle doplní hladká potahovací hmota, třpytivé cukrové zdobení nebo praktická silikonová podložka pro předkreslení vlastních tvarů.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8720512695694 | Hmotnost: 25 g

Složení: cukr, rostlinný olej (palmový, bambucký), sušené odstředěné MLÉKO, emulgátor: E322 (slunečnicový), jedlá sůl, aroma, barvivo: E120, E160c.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2450 kJ / 580 kcal, tuky 38 g (z toho nasycené mastné kyseliny 36 g), sacharidy 58 g (z toho cukry 58 g), bílkoviny 3 g, sůl 1,3 g.

Skladování: Skladujte na temném a suchém místě při teplotě 15–20 °C.

Země původu: Nizozemsko

Kategorie: Fixy a psací gely
EAN: 8720512695694
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

0e699f6a592a835b7074869d5925e173
💰 AKCE
129 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
5999092900730
Sada jedlých fixů
Z NĚMECKA 🇩🇪
288 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712312243
fa28f98d8b35d170a35e0fa433a9e537
289 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622010157
Jedlý zelený fix na dort a jedlý papír
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712312304
Hnědý jedlý fix
Z NĚMECKA 🇩🇪
153 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060475074178
Zdobicí tuba na psaní, gel oranžový psací 20 g
62 Kč
Měrná cena: 62 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622077761
e27842912a97f6911f0a002075608b2d
130 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692174
Jedlý potravinářský fix – modrý 2g
111 Kč
Měrná cena: 111 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931899086
Modrá cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322464
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, zelená 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695724