Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, zelená 25g

69 Kč Měrná cena: 276 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
69 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
66 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, zelená 25g
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, zelená 25g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dokonalé nápisy a precizní detaily se zelenou polevou v tubě

Snadné zdobení bez námahy: Zelená čokoládová poleva v tubě FunCakes Choco Writer promění každé domácí pečení v profesionální zážitek. S lehkostí vytvoříte originální narozeninový dort, dekorované sušenky nebo muffiny, pro které nabízí eshop Sladké potřeby spolehlivé cukrářské potřeby.

Proč si produkt zamilujete

Přesná aplikační špička: Úzká tryska umožňuje kreslit jemné linky i psát texty bez nepořádku, takže snadno doladíte vše na dort přesně podle svých představ.

Rychleschnoucí textura s vanilkovou chutí: Poleva na pečivu rychle tuhne a výborně se doplňuje s dalšími prvky, jako je například jemné cukrové zdobení.

Opakovaně rozehřívatelná: Tubu stačí nahřát v teplé vodě a můžete opět tvořit na povrch, kde skvěle drží, ať už jsou základem dorty potažené krémem nebo kde je použita potahovací hmota na dort, přičemž drobné detaily ocení i každá sušenka vykrojená přes pomocníka, jakým je vykrajovačka na sušenky.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8720512695724

Hmotnost: 25 g | Země původu: Nizozemsko

Složení: Cukr, rostlinný olej (palmový, bambucký), sušené odstředěné MLÉKO, emulgátor: E322 (slunečnicový), sůl, aroma, barvivo: E160a, E133.

Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 2450 kJ / 580 kcal, tuky 38 g (z toho nasycené mastné kyseliny 36 g), sacharidy 58 g (z toho cukry 58 g), bílkoviny 3 g, sůl 1,3 g.

Skladování: Skladujte na suchém a temném místě při teplotě 15–20 °C.

Kategorie: Fixy a psací gely
EAN: 8720512695724
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Jedlý fix oboustranný MODECOR - černý
89 Kč
Měrná cena: 89 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8019447220935
Zdobicí tuba na psaní, gel žlutý psací 20 g
62 Kč
Měrná cena: 62 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622077754
ec4f8a8850bac39c942dfdb0fc12bb43
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092900709
Zdobicí tuba na psaní, gel modrý psací 20 g
62 Kč
Měrná cena: 62 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622077815
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, bílá 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695663
1bce24f3b3e4e381c125699c5d9dcc42
116 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
634158982408
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, starorůžová 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695731
5b77b4133818d19ecae66cf14ec94510
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092900723
Černý jedlý fix
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
4250712312328
Jedlý zelený fix na dort a jedlý papír
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712312304